bugün

beşiktaş'ın şampiyonluğundan korkan bazı çevrelerin entrikalarıyla bu şampiyonluğa mani olması olayı. çekemediler böyle yıldızlarla dolu kadroyu, türkiye ligine 15 göynek büyük geldi. federasyon faşist ve diktatör, hakemler 3 dakika uzattım diyor ama 2.55'te maç bitiriyor, beşiktaş'IN YILDIZLARINA ÇOK SERT ve taban giriliyor, hakemler yıldız futbolcuyu korumuyor... olacağı bu işte sonunda. şuster naabsın, demirören başganım naabsın? insaf yahu!
önden söylemek gerekir.
(bkz: ironiden anlamayan nesle aşina değiliz)
çakma yıldızları takıma toplayıp takımın başına kafadan sorunlu bi hoca getiren tüpgaz kralı demirörenin sık sık telaffuz ettiği meşhur cümle.
bir beşiktaşlı olarak kesinlikle katılmadığım önermedir. kadrodaki oyuncular iyi diye maçları mı versin diğer takımlar. almeida alınır yıldız diye ayda yılda bir pozisyona girer amele gibi o pozisyonuda harcar. ferrari gider gereksiz yere adama vuru ve maçı verdirir. kimse kusura bakmasın. beşiktaş top oynamıyor ve puan alamıyor. dinamo kiev maçında ne oldu. kendi evinde yediğin 4 golün hesabını kimse veremez. hem de 2 maç üst üste 4 gol yiyen takımın bundan sonra ki bütün maçları alması bile bu kötü durumu kurtaramaz.
(bkz: dovlet bize bakmiyi)
(bkz: foderasyon bizi engelliyi)

kürt beşiktaşlı söylemi..
bir galatasaraylı olarak beşiktaşlılar bu sene de şampiyon olamazsa sonuna kadar katılacağım tespittir.

yahu engelleyen sadece diğer kulüpler, federasyon, mhk falan da değil.

bildiğin ilahi bir müdahale.

yahu güllük gülistanlık havalarda kar yağıyor,

ortalıkta hiçbir şey yokken sis basıyor.

arkadaş ya gidin bir gusül abdesti alın, ya da bir kurşun falan döktürün.

yoksa yine gidecek şampiyonluk.
bu sene de olamazlarsa zaten bıraksınlar dediğim durum.
bence direk 2. veya 3. olmaya oynasınlar.
ulan taş gibi takım var. deli gibi oynuyorlar hala olamıyorlarsa ben daha da bir şey diyemiyorum.