bugün

Memleketine döndügü zaman hic bir seyin ayni olmadigini anlayarak kahrolacak gariplerdir. eve döner dönmez yapacagi ilk is yüksek lisans vs icin berlin, berlin olmaz ise her hangi bir avrupa sehrine nasil kapak atacagini arastirmaktir. neyse bu meseleyi zaten bir cok baslik altinda incelemistir yazar canlar, biz esas meselemize gelelim.

efem bu ablalarin ekseriyeti bakiredir. bakire olduklari icin genelde yabanci erkeklerden yana sanslari pek olmaz. hasbelkader bir clupte yakisikli bir civir yakalarlar ise iliskileri o günün sabah saatlerine kadar sürmeyecektir. cünkü o yanip bittikleri, görür görmez islandiklari latinler ve avrupali kocerolar gecenin gidisatini anlayip bu ablalara erkenden yol verip, ayni mekanda bulunan potansiyel avlarina yöneliceklerdir. bakire olmayanlar ise kezbanlik* durumlarina göre islerine bir sekil hal eder yahut eni sonu kendisini bu tür mekanlara sokan arkadaslarina geri dönecektir.

imdi benim esas niyetim bu arkadaslari elestirmek falan degil. zaten benim haddim de degil. benim niyetim bu arkadaslara kücük tüyolar vermek.

bakin sevgili erasmus güzelleri;

1)

Genellikle takildiginiz* üniversitelerde bir sürü erkek ile tanisip ortam yapiyorsunuz. Sonra bu cocuklara vermeyip, baskalarina veriyorsunuz. Afferim! Afferim! Afferim! ve tekrar afferim dogrusu bu laaakiiiiiinn problem su ki güzeller bu halti yerken cevrenizdeki insanlara en az zarari verin. tüm gece arkadasinizi boslayip, ertesi gün yüzsüz, yüzsüz ayyy ne güzel geceydi, ne eglendik bir daha takilalim geyigi yaparsaniz sizi üzerler. Yalandan dahi olsa arada arkadaslariniz ile ilgilenin cünkü birden bire o girdiginiz güzide arkadas grubundan isik hizi ile sutlana bilirsiniz.

2) Erasmus partileri!

Bir kere tek gidin bir daha gitmeyin. Gözünüz kalmasin diye söylüyorum bunu. Berlin'de haftanin her günü böyle salak partiler görürsünüz. Genellikle yaslari kücük, bes parasiz, ortadogulu ve latin amerikalilar ile burun buruna gelirsiniz. Hos ortadogulular paralidir yine de siktir edin. Berlin'de pahali bir partiye gitmek cool degildir ama paso erasmus partilerinde takilmak da cool degildir. Bu sebepten ötürü sizin gibi erasmus ile berlin'e gelmis arkadaslariniz ile takilmaktan ziyade yerlesik insanlar ile takilin. Sizi genellikle düsük giris ücreti alan yahut hic giris ücreti almayan buna ragmen gittiginiz erasmus partilerinin eline verecek cluplerde gezdireceklerdir. Unutmayin berlin'de hayat mottonuz minumum para, maksimum sacmalik olacaktir.

3) Kottbusser tor

Iyyy buralarda da hep türkler var ben oraya gitmem falan demeyin. Kottbusser tor, kreuzberg sinirlari icerisinde kalan bir metro istasyonu. Bir cok barin oldugu güzide mahallemizde her milletten insan ile tanisip, kaynasir gecenin ilerleyen saatlerine kadar güven ile gezip toza bilirsiniz. Basiniza bir sey gelmesi ihtimaline karsi ise 24 saat acik olan türk esnafimiz her türlü destegi saglar size. Bizim buralarda türkiye'den yeni gelmis herkesi severler. Yani türkiye'deyken hayal ettiginiz ortamlarda takilip yine de esnafin verdigi güven ile rahat rahat eglene bilirsiniz. *. Unutmadan her türlü yemegi burada ucuz fiyata bulursunuz.

4) Turistik yerler

siktir git rehber oku.

5) Politik görüsünüzü hemen belli etmeyin. Insanlar özellikle berlin'de tutucu degildir. Bir kac hafta icinde asla vaz gecmem dediginiz fikirler pat diye degisir cünkü berlin insanlara her zaman farkli bir bakis acisi sunar. sehrin geneline yayilmis sol, liberal fikirler size cok abes gelebilir lakin zaman ile alisiriniz. Bu sebep ile erkenden atip tutup sonra fikriniz degistiginde ortamlarin dassak oglani olursunuz.

6) Oha bu kadar da degil!

Bu kadar güzelim. Barda yaninda oturup sohbet ettigin arkadasin bir bakmissin yatsi namazina gidiyorum der. ayni adam gece senin ile bi gay barda vs takilir. Olur böyle seyler. Sabah halay cekmekten bahseden arkadasin, gece bir bakmissin striptiz yapmaya baslamis direkte. Kafasi bu sehrin. Gördügün hic bir seye sasirma. Ya da sasir lan, alisma süreci alismaktan daha güzel cünkü. Geri kafali muamelesi görmek istemiyorsan insanlarin kisisel tercihlerine hic karisma burada. Sadece burada degil aslinda hic bir yerde karisma ama burada bilahere tut ceneni. Cünkü bir cok insan da sana karsi cenesini tutuyor olacak.

Neyse sikildim. Bir bakarsin sana nasil daha kolay erkek kaldira bilecegini de anlatirim bir gün.

Neden baslikta kizlar dedim?

Gencler inanin buraya gelen erkekler gariptir sanki her gün burada yasiyormus gibi davraniyorlar* ve evet ben bir cinsiyetciyim*

edit. hic de uyarmiyorsunuz köftehorlar baslikta harf eksik.