bugün

Bok, idrar karışımı bi kokudur.
6 ila 18 aylık iken müthiş bir kokudur. bu aylardan sonra bok gövdeyi götürür.
bebek anne karnındayken son 3 ayda cildini kaplayan ve koruyucu bir madde olan verniks'ten dolayı olan kokudur. hatta günümüzde bebek erken doğum ile doğduğu zaman bu tabaka hemen gitmesin diye 1 ve ya 2 gün boyunca yıkanmaz.
Kokusundan ziyade masum suratı güzeldir yenmeliktir bu minik canlıların.
Süt kokusudur.
süt kokar ve ben pek hoşlanmam.
cennet kokusu olduğu söylenir. ve bebek 40 günü doldurunca o güzel koku yavaş yavaş kaybolur. dünyanın kokusu bulaşır bebeğe. evet.
2 yasindaki kizimda devam eden koku. Hele bi de avcunu acip burnuma dayamasi yok mu...
kafasını, boynunu saçlarını kokladiginizdaki süt kokusu her şeye değer. Kendi ten kokusu hep güzel, çok güzel o ayrı ama malesef altı aydan sonra, normal yemek yemeye başlayınca kalmıyor o koku.
Boynuna boynuna dalacaksın.

Utanmasam elalemin bebeğini kaçırıp, kokusu çıkana kadar sapık gibi koklayacağım.
Kırk günlük bebeğin cennet kokusudur. Ruhunun en karanlık köşelerine güneşi getirir sıcak meltemle. Huzurdur.
(bkz: buram buram bok kokusu)

çocuk yapmama sebepleri arasındadır benim için.
O koku duyulduğu ilk anda bebeğe yeniden bağlar anneyi. Anne olmayanlar ise anne olmak için, baba olmak için yanıp tutuşur. insana huzur verir.
ya bu boktan dünyada evlenmeye zorlayan tek şeydir beni.
bir kız çocuğum olsun istiyorum ama evlenmek istemiyorum.
30 yaşına kadar da evlatlık edinemiyoruz o yüzden evlenmem gerekecek fakat bu zamanda gram güvenim yoktur kız veya erkek hiç bir insanoğluna.
sokayım hayatlarımıza.
ah o tatlı gülümsemeler o minik eller ulan ya..
Cennet kokusu derler.
kusmukumsu bir kokudur. bu yüzden bebekleri elime almam. uzaktan severim.
Parfümü olsa alacağım kokudur.
Zaman zaman ekşi peynir koksa da başımızın üstünde yeri olan kokudur.
Dünyanın en saf kokusudur..
Şu an 8 aylık oğlumun uyurken yanına yatarak bu entryi girdiğimden mütevellit içime derin derin çektiğim cennet kokusu.
Herkes ne kadar romantik ağlamak istiyorum.pudra Bebek losyonu,Bebek yağı vs kokuyorlar güzel olan o.
onun dışında sürekli kusuyorlar Nasıl güzel kokabilirler.hatta birkaç aylık olana kadar sevimli bile değiller.
Boyunla çene kıvrımı arasına burnunuzu dayamanız durumunda içinizin geçeceği kokudur.

Cennet var mı bilmiyorum ama varsa eğer böyle kokuyordur.
Kusmuk ve mama kokusu karışımından oluşan koku. Mama yerine anne sütü kokusu da olabilir, kesemiyorum tam. Bu kokudan hazetmeyen bi' ben olamam değil mi?
bebek yakının sa cennet kokusu yok değilse ve çocuk sevmiyorsan yogadan yeni çıkmış terli 200 kiloluk hatunun apış arası gibidir.
Kusmamış veya sıçmamışsa müthiş güzel kokudur. Ancak ortalığı bok götürüyorsa direk kaldırıp çöpe atası geliyor insanın .