bugün

*
her insanın hayatta en az bir kere başına gelebilecek akıllara durgunluk verici olay. yediğinizin içtiğinizin ayrı gitmediği arkadaşınızın ebesiyle yolda karşılaşacağınız tutar. o sırada arkadaş da yanınızdadır elbette. sizi tanıştırır ve o an bunun adını koyarsınız. bu aşktır. arkadaşınızın ebesine aşık olmuşsunuzdur ama kimseye açılamazsınız. o günden sonra artık arkadaşınızı daha dikkatli izlersiniz. ona edilecek küfürlere kulak kabartırsınız. hele ki ebesine. öyle bir olayda insanın gözü hiçbir şey görmez. direkt çift dalar ağzı bozuk insana. arkadaşınız bunu neden yaptın diye soracaktır. işte o zaman itiraf edersiniz istemeye istemeye. ben senin ebeni..ben senin ebeni.. seviyorum. diye.
(bkz: bokunu cikarmak)
eğer arkadaşınız hastanede doğmadıysa ve o ebe yeni nesil bir ebe değilse; ebeye aşık olma ihtimali düşük olacaktır, çünkü eski ebeler pek de çekici değildir. Bu arada arkadaşının ebesi senden 20-30 yaş büyük olacaktır ki bu da etrafında bulunan, yaşına uygun genç kızlar arasında tercih edilecek bir seçenek olmayacaktır büyük bir ihtimalle.
sıvamak.
(bkz: eben de erik gibiymiş kütür kütür)
güncel Önemli Başlıklar