bugün

seçenek sunan insanın amk!
Namusunu sikimin ucuna takıp kapı dışarı edeceğim, siktiri basacağım kız tipidir.

Ulan o ana be ana! 9 ay beni karnında taşımış yememiş yedirmiş giymiş giydirmiş be!
Iste bu kapi bu da sapi denmesi gereken insandir.
Seni kazanirsam asıl annemi kaybederim,yooo bu böyle olmaz.
Kayıtsiz sartsiz siktir edilmesi gerekir.Bir sevgili daha bulunur ama bir ana asla.
Olm bak git denilen sevgilidir.
Hoşçakal denmesi gereken kişidir , kesinlikle sevgili olmamalıdır. Gerekirse yalnız kalınır ama anne hep önemsenir.
bunu kesin bir kız erkeğe söylüyordur . neden çünkü erkekler dengeyi bulamıyor . kadınlar da bazen çok annesinin lafına gidiyor ama bu genelde erkekler de oluyor .
https://www.youtube.com/watch?v=2jHR5996a5M şeklinde karşılık alacak sevgili.
küfredilip gönderilmesi gereken yaratık.
Bugün burda Elveda diyeceğini söyleyen her erkek sevgili/eş bulunca anasını silecektir. Bu da size bi abi öngörüsü.
hassiktir lan denilmesi gereken sevgilidir. net.
Isterse her gece annesiyle uyusun vallahi demem billahi demem.

Kaybetmek de neymiş bir bulabilsek keşke.
siktir çekilmesi gereken sevgilidir.

ana kuzusu olmayın ama ikisinin arasında ince bir çizgi var ona da çok dikkat edin.

ana; tecrübe doludur zarar görmeni istemez kıyamaz sana (zarar görmeden olgunlaşılmıyor bu da ayrı bir gerçek)
sevgili; gece gündüz pompa.
hiç düşünülmeden tekmeyi basıp terk edilmesi gereken sevgilidir. sevgilinin bini bir para ama anne bir tanedir ve değeri ölçülemez. anneye saygı duymayan ve istemeyen biri ile beraber olmamak lazım.
yol verin gitsin.
"sen kimsin"! diye sorulması gereken sevgilidir.
fuck off diyeceğim kızdır onu bir sikerim kendine gelmesi 20 yıl sürer.
Ya öyle şey mi olur be kaynana kutsal bir şeydir , daha günlere gidilip çaylar tazelenip poğaçalar yenilirken ele güne karşı birbirimizi övcez , dimi annecim ?
sikerim tribini der ceketimi giyer çıkarım. anam ulan o benim anam.
akabinde fahişe muamelesi göreceği net olup, ertesi sabah camın üzerinde rujla yazan notu hıçkırıklar eşliğinde okuyan kızdır.

not: bakarsın o ruhsuz karı bana denk gelir düşüncesiyle camdaki not şimdilik bende güvende.
Umurumda olmaz. Kucaklayıp camdan atarım. Ambulansı bile aramam. Sen kimim annesine laf ediyorsun lan gönlümün efendisi.
Kaybedilmesi gereken sevgili. Ebeveynlerine vefası olmayanın kimseye vefası olmaz. Aklı selim insanların tam tersini düşünmesi gerekli diye düşünüyorum.
kadın erkeğini, başka bir kadınla asla ve asla paylaşmak istemez, bu başka kadın anne ve görümce bile olsa.
Anne sevgisiyle sevgili sevgisini karıştıran embesil yığını.