1. 1041.
  yıldırım demirören'in sarı laciverti. seçildiği gün söyledik bunları.

  aziz başkan mapushanede fenerbahçe için mücedele ederken arkadaş televizyonlara çıkıp 'düşürün bizi' diye ağlıyordu.

  gelsin diye götlerini yırtanlar gitmesi için ayaklarına kapanacak.
  4 -5 ... paul sahilleri
 2. 1042.
  Ali koç´un başkanlığını meşrulaştıran tek şey eski yönetimin rezaletleridir. Aziz vasat bir başkanlık yapmış olsaydı‚ şu andaki yönetimin ne kadar felaket bir acemilikle her şeyi ellerine-yüzlerine bulaştırdıklarını çok net görebilirdik.

  ispanyolların Aztekleri istilasında çok tuhaf bir hikaye vardır. ispanyollar Aztekleri kesip biçerlerken Aztekler onlara hiç karşılık vermezler. Bunun pek çok sebebinden birisi de Azteklerin antik dinindeki anlatılardır. Bu anlatılara göre Hristiyanların beklediği mesih tarzındaki bir kurtarıcı denizden‚ doğu tarafından gelecektir ve bu kurtarıcı beyaz bir adamdır. ispanyolların istilası başladığında Aztekler sevinçle kutlamalar yaparlar çünkü eski kehanetteki beyaz adam‚ efsanede anlatıldığı üzere denizden gelmiştir! Onlar kurtarıcımız geldi diye sevinirlerken ispanyollar da buldukları altınları yağmalamanın ve bu ilkel kabileyi kırıp geçirmenin derdindedir. Birebir karşılamıyor tabi ama‚ durumumuz biraz bu. Kurtarıcı zannettiğimiz adamlar her geçen gün bizi daha da rezil bir hale sokuyorlar. Bizler ise kurtarıcımız geldiği için sevince boğulduğumuzdan ne olduğunu henüz anlayamıyoruz. Kutlamalar ha başladı ha başlayacak diye mal mal bir şaşkınlıkla bekliyoruz ama sanki kutlanacak bir şey de olmayacak gibi‚ sanki bizi kesip biçiyorlar..
  3 -1 ... evdeekmekyok
 3. 1043.
  Ulan çocuk bile ana rahmine düştükten sonra 9 ay bekliyor firlamak için az daha sabır lan. Ne sanıyordunuz aziz gidince fenerbahçe her maç coşup 4-5 atacak herkes "vay be fenere bak" falan diyecek mi sanıyordunuz biraz zaman verin adama. Başarı öyle biranda gelecek birşey değil temel lazım ve fenerbahçe de bu temel çok derinden sarsıldı kolay kolay yerine oturmayacaktır.

  Düzgün bir adam ve bu adam yıllardır çok büyük bir sermayeyi yönetiyor başarılı bir şekilde. Fenerbahçe ye ve ali koç a 3 yıl verin bu işi düzeltecektir. Biraz sakin.
  4 -3 ... kurtcebe noyan
 4. 1044.
  Biraz daha zamana ihtiyacı olan adam gibi adam. Kendisine buradan saydıran azizcilere inat yaşasın ali başkan! Ali koç onurumuzdur.
  3 -2 ... has kemalist
 5. 1045.
  Ulan hala sabır diyorlar bunun şaksakçısı gezizekalılar. Bu ebleh sanki yılardır fenerde yöneticilik yapmadı. 1 yıldır başkanlığa hazırlanmadı sanki. Nah sabır size kodugumun fasonları.
  1 -3 ... tenete
 6. 1046.
  Kimse sabır vizyon falan demesin.
  Sportif direktörden teknik direktöre kadar, kurduğu takımdan alığ sattığı oyunculara kadar sıçmıştır.net
  Geçen yıldan kötü bir takım ve bir hoca ile bu bile iyi, zira ilk ve son haftalardaki galibiyetler hakem olmasa olmazdı, şu an hakettiği puan en fazla 2 bu takımın.
  1 -1 ... hakan yavas
 7. 1047.
  fenerbahçe taraftarı olarak kulübümüzün başında olmasından memnun olduğum başkanımızdır. her fenerbahçe başlığında olduğu gibi burada da fenerbahçelilerden daha çok gs ve bjk liler yazıyor. şu son sayfayı bir okudum her zamanki gibi koyun postu giymiş kurtlar dadanmış. sanki fenerbahçenin iyiliğini isterlermiş gibi yardırmış ha yardırmışlar. bu elemanlar başka başlıklarda fenerbahçe her yenildiğinde göbek atan tipler. akıllarınca burada fenerbahçe taraftarında algı yaratacaklar *

  bu kulüp tarihinde ilk defa böyle sıkıntılı günler geçirmiyor. burada saçma sapan konuşanlar daha portakalda vitamin değillerken fenerbahçe vardı galatasaray ve beşiktaş ile beraber. bu arkadaşların g.tlerindeki kıllar ağardığı zaman hatta toprak olup gittikleri zamanda olacak bu kulüp. sanki kıyamete girmişiz gibi bir hava estiriliyor. futboldaki başarısızlık elbetteki can sıkıyor. ancak başkan yeni teknik direktör yeni takımın yarısından fazlası yeni. galatasaray geçen seneki şampiyonluğu öyle laaap diye mi aldı ? beşiktaş şenol güneş gelene kadar 2-3 senede bir şampiyon mu oluyordu ? şampiyonlar liginde gruptan çıkma ihtimalini sorsanıza beşiktaşlılara 3 sene öncesi için. bunlar hep bir süreçten sonra olan şeyler dolayısı ile saçma saçma algı oyunlarınızı gidin kendi aranızda oynayın.

  bu adam 3 sene boyunca hiçbir şey yapamasa yani futbolda şampiyonluk veya avrupada başarı gibi genede kulübün başında kalması gereken birisi. yıllardır aziz yıldırım yüzünden fenerbahçeden nefret ediyoruz diyen tipler şimdi ali koç a sarmışlar. samimiyetinizi seveyim sizin. şu adamın duruşu ve fenerbahçe kulübüne itibarını geri kazandıracak olması bile orada kalması için yeterli. düşünsene aziz yıldırımdan aykut kocamandan ve volkan demirel karakterinden kurtardı bizi gelir gelmez.
  5 -3 ... mel mel bakan gibson
 8. 1048.
  Boş bulunduğum bir zaman "koçari" türküsünü beynim "koç ali" diye hatırlamıştı. Sonra düşündüm bu "Ali koç" a türkü mü yakmışlar diye? Sonra sonra baktım meğer "koç ali" değil "koçari" diyormuş türkü. Bilinçaltı insanın kafasına böyle oyunlar oynuyor.

  https://www.youtube.com/watch?v=QYuebjdNxls+
  -3 ... lesley mateas
 9. 1049.
  sevemedim kendisini.
  1 ... taylan meric
 10. 1050.
  Hay sikeyim şampiyon olmalıyız illaki diye beklenti içinde olan hallerinizi, adamı rahat bırakın ne yapmak istiyorsa yapsın deneme yanılma da olsa doğru olanı bulacaktır. Alt tarafı 2 sene şampiyon olamayız ileride lige ambargo koyarız, işin tuhafı daha iyisi de yok yani türkiye'nin en büyük adamı başkan oldu eğer giderse hepimiz 3 kuruşluk adamların elinde sinir hastası oluruz.

  Not: Başkan kafana göre takıl 2 sene şampiyonluk beklentim yok fakat 2 sene sonra Galatasaray markasını süper ligde duymak istemiyorum.
  -2 ... eyfel kulesi