1. 818.
    baskan olmasinin yarattigi felsefe degisikligi leş ve kokuşmuş turk spor medyasini rahatsiz ediyor..

adamlarin icinde yangin var... fenerbahce cocu yu almadan daha cocu olur mu olmaz mi yi gectim adamin fiyatini falan konusuyorlar...

aziz yildirim aciklama yapmis , aziz yildirim gelse jorge jesus u 6 milyon euro verip alacakmismis...

ama leş ve kokuşmuş tuk spor medyasna gore cocu ya verilecek senelik 2,5 milyon euro fenerbahce yi batiracakmis....

kivranmayin la zavalli spor medyasi...ali koc hepinizi hizaya sokacak...!
    3 -2 ... wake up neo
  2. 819.
    Vizyonlu adam. iyi ki geldin.

Galatasaray.
    1 ... flat head
  3. 820.
    Hitabeti güçlü bir insan. 2014'te Gaziantep Şehit Kamil Kongre Merkezi'nde, inovasyon ile ilgili konuşmasını dinlemiştim ve çok beğenmiştim. Gaziantep'e ilk kez gitmiştim, inovasyon haftası için. Hiç uyumadan direkt etkinliğe katılmıştım ve Ali Koç'un konuşmasından sonra uyuyakalmıştım.
    Uyanınca da hava alanına nasıl gideceğimi karıştırmıştım, hiç bilmediğim bir yer, uçağa yetişemeyeceğim diye telaşlanmıştım ama etkinliği düzenleyen yetkili bir kişi yardımcı olmuştu sağ olsun, yetişmiştim izmir uçağına. Güzel bir organizasyondu. iyi bir tecrübe olmuştu.
    ali koç

Böyle inovasyondan anlayan bir insanın başkan olması, Fenerbahçe için büyük bir şans.
    2 -2 ... hexa gram