bugün

edison ve ampül hakkında en ufak bilgiye sahip olmadan ampüle gönül vermiş olup ampül hakında yazan bir yazar ama hiç bir zaman okunan bir yazar mertebesine ulaşamamış kişidir.
cahil, gelişmemiş ve aydınlığa yüzünü dönememiş yazardır. yazdıklarını ciddiye almamak, itibar etmemek gerekir; bu kafadaki bir yazarın beyan edeceği fikirlere güven olamaz. hidayete ermesi temenni edilir.
seçim mağlubiyeti tatmamış, kapakçı yazardır.
Bir siyasi parti taraftarı olan yazardır. işi mafyalığa dökmemiş, gönül gözü açıksa, vicdanı rahatsa sorun yok ama tersi durumda bir şey diyemem. Bir de takım tutar gibi parti tutarlar bunlar. Yani RTE'nin bile bazı durumlarda kendini savunamayacağı yerlerde çıkıp savunmaya kalkarlar komik olar.

Ampulü ve edisonu savunanlara güneşi ve nikola tesla'yı gösteririm.
yalnızca kendi gibi düşünmediği, giyinmediği veya sıvı tüketmediği için bu kadar hırçınlaşan, algılamama düşüncesine kapılan, ben senden bin yıl ileri de yaşıyorum gibi şizofrenik bir bağıl hız prensibini benimseyen insanlar tarafından gözü kapalı bir biçim de eleştirilen insanlardır. eğer şu medeni ortam da bahsi geçen insan kitlesi hakkında mantıklı eleştiriler getiribeliseydi olay galatasaray fenerbahçe maçı havasından çıkıp win win prensibine doğru ışık hızıyla yol alabilirdi ama insan olmamızdan kaynaklanan bencillik özelliğimiz bize seksen yıldır aynı oyunu oynatıyor ve bu bir kelime bin işlemler sahip olduğumuz enerjimizi kendi içimizde sönümleyerek her heçen saniye daha da küçülmemize sebep oluyor. işin en komik ve acı tarafı da düşünmeden koşan bizlerin önüne o lanet topu atanlar uzaktan bizlere bakıp sırtlanlar gibi gülerken bizler yalnızca yorulup kendimizden daha da nefret etmekle uğraşıyoruz.
nasıl olduysa eline klavye geçirmiş yazardır kendisi.

doğru olsun olmasın akp aleyhinde yazan entryi eksiler.
belki bir cevap vardır ama o cevabı vermek için beyin lazım önce.
e o da olmayınca ne yapılır, eksiye basılır.

evet muhteremler başlayın eksiye abanmaya.
en çok bilgili insanların dincilerden çıktığını bilmeyip akp yi karalamaya çalışan kendini batıran yazardır.
Süzme orospu çocuğudur . Edison hakkında bilgi edinememiş bir varlıktır .
siyaseti namaza endekslemiş yazardır.

'başı secdeye gidiyor' ile başlayıp 'çalıyor ama çalışıyor' la biten tartışmaların baş aktörüdür.

namaz kılmayanı oval ofise almıyorlar zaten yeğen.

hatta bop eşbaşkanı bile yapmıyorlar, şöyle namazında niyazında olması lazımmış.

yeni bop modamız bu.
bağnazdır babam afedersin.
(bkz: rosava)

edit: o akp'li değil lütfen. *
ben amk.
Ne gerici insanlar var ülkede başkalarının düşüncelerini hazmedemeyen. ister akp ye basar, ister chp, ya da mhp.
Senin niye zoruna gidiyor ki.
Siyaset kadar eşekler kovalasın seni.

Not: bıktım bunu yazmaktan. Siyasetten nefret ederim ve oy kullanmam.
Bedava diye plavlı sohbete giden yazardır.