bugün

Özellikle bugün yaşananlardan sonra ak partiyi destekleyenlerde görülen pişman olma durumu.

Bir itiraf sayılabilir Şahsen ben de diğer partileri beğenmediğimden ak partiye oy vermiştim. Ama bugün bebek katilinin diyarbakır'da milyonlara sesini duyurmasına vesile olduğum için bütün yazarlardan özür diliyorum.
zararın neresinden dönülürse kardır şeklinde bakılmalıdır olaya.
bir dahaki seçime...
daha önce akpye oy vermiş olup insancıl duygular barındıran insanlar tarafından hissedilen pişmanlık.
kömür bittiyse demek.
herkes hata yapar. önemli olan o hatadan dönebilmektir.

bunu düşünenlere helal olsundur. aramıza hoşgeldinizdir.
bir sonraki seçime örgütlenelim alayımız tkp ye oy verelim.. görelim ebemizin damını... bak cehape demiyorum. tkp.
bu yanlışı görebilmek için bu kadar zaman bu kadar olay ve kayıp yasanmasına hiç gerek yoktu. umarım insanımız artık yaşananlardan ders alır.
ak parti'ye oy verdiklerini hatırlamadıklarından olmayacak olandır.
Ak parti ye oy verdiğine pişman olanı aramak,zavallı chp seçmeninin bitmek bilmeyen acınası arzularından biridir.
on bir yıldır 'not found' dur.
kesinlikle aralarında bulunmadığım topluluktur. hiç bir zaman pişman olacağım birşey yapmadım bu sebeple de aqp ye oy vermedim zaten. nasıl ters köşe oldunuz di mi lan şakirtler?
hangisine partiye oy versem, pişman olmayacağımdan emin olmadığım için hiç oy kullanmadım. Ama bu seçimlerde ilk defa oy kullanacağım Akp ye karşı oy kullanmadığım için pişman olmamak için...
%47'den %30 lara düşen oy oranından bellidir.