bugün

başarı oranı 0,0116279069767442 olan erkektir. yazıklar olsun seviyeyi düşürenlere....
hatayı daha başta yapan erkektir.

''çıkma teklifi'' ne demek lan? siz hala bu zihniyette misiniz oğlum gerçekten? kızı karşınıza alıp 10 dakika boyunca duygu yüklü bir ses tonuyla dert mi anlatıyorsunuz? mal mısınız oğlum cidden? nasıl bitiyor cümle; çıkalım mı mı diyorsun? sevgili olalım mı mı diyorsun? büyüsenize lan! çıkma teklifiymiş...
O 1 ki kalan 85 taneyi kendi için anlamsız kılar ama yurdum kezbanımda "Üfff herkz bna yazıyoo!!111!!1" kafası yaratır.

Bu arkadaşa diyeceğim tek bir şey var: "Siktir git, elini sik pezevenk. Senin yüzünden biz yoruluyoz kız düşürcez diye."
girme teklif etmesi durumunda o 1 taneyi de bulamayacak olan erkektir.*
Zeka geriliği yaşayan koyundur.

Kızlara karşı onurunu ayaklar altına alan ziyan canlıdır.
Lan kız seni reddediyor diyor ki sen bana layık değilsin diyor sen aşağısın benden diyor siz de tamam diyerek ezik yaşamınıza devam ediyorsunuz.

Ben hiçbir kıza çıkma falan teklif etmem kendisine saygısı olan, kızlar karşısında edilmeyen erkekler de bu saçma eylemi icra etmez.

O kızlar kim ki kendilerini benden üstün görecekle? Ben bunu kabul etmiyorum.
buldu kıllısını istiyor sözü bu arkadaş için geçerlidir.
sonunu düşünmeden hareket etmektir ve zafere ulaşmaktır. Yukarıdaki entryde söylenmiş çıkma teklifi ne abi. Ilk okulda yapardık biz onu. Dansa davet gibi birşey geliyor akla. Saçma bir verim. Öyle teklif mi. Çıkalım mi? Nereye çıkalım? Veya daha romantik olmak için soyle derler. Sevgili olalım mı? Ya bi git allah aşkına. Seni alır karşıma bu sözlerinden dolayı sabaha kadar gülerim. Birde şu var. Siz çıkıyor musunuz? Daha evdeyiz bir anam sabah çıkıcaz.
güncel Önemli Başlıklar