bugün

kaşınmıştır yollu. ne işin var 5 kadının arasında oh olsun ırspıya. bi de alkol almış gece ikide kızların evine gidiyor yuh lan yuh. hiç mi aklına gelmiyor bu saatte bir erkeğin bekar hatun evinde ne işi var bile bile lades olmuş mal canıma değsin.
keşke bende orda olsaydım bende üstünde hunharca zıplasaydım çünkü annem babam bana kadın erkek eşitliğini öğretmedi , çünkü annem de erkek kafalı ve ben de malım.
yazık. ülkenin haline baakjsdfhşlkfjhsafşlkjş.

dayanamadım.
finlandiya'da yaşaması muhtemel erkektir. zira ortalama dişi erkek yüzdeleri %65.33'e %34.67'dir. evet saydım.
Töre gereği kız kuzenleri tarafından da düdüklenip öldürülmesi gereken erkektir!

Not: o eksileyen kimse ya ironiden hiç anlamıyor ya da tecavüzcü kuzenlerden biri!.
bunun tecavüz olabilmesi için kadınların ya çok yaşlı ya da çok tipsiz olması gerekir.
ayrıca kıçınıza birşey sokmuyorlarsa tecavüz olması için kuşunuzun kalkık olması gerekir.
eğer kuş ayaktaysa da zevk aldığınızı gösterir ki bu da işin tecavüz olmadığını gösterir.
kısacası mümkün değildir.
intihar eden erkek.
vucut hatlarını belli eden deri pantolunu nedeniyletecavuzculerine agır tahrik inidirimi verilecektir.
çok yanlış yapmış, yoldan çıkmış ve belasını bulmuş erkektir. sen hem içki içip hem de o saatte bekar kadınların evine gidersen bir de allah bilir açık ve dar giyinmişsen olacağı budur. bir de biriyle sevgiliymiş yahu kadın milletine güven olur mu? işte seni böyle evirirler çevirirler fırsatını bulunca. kadınlar doğası gereği maalesef cinselliğe çok düşkündürler ve hep açtırlar, ihtiyaçları vardır. dolayısıyla bu tür kendini tutamama frenleyememe gibi durumlar ortaya çıkabiliyor. bu durumda napmalıyız tıpkı dinimizin emrettiği gibi erkeklerin kendini sakınması konusunda onları bilinçlendirmeliyiz, açık kıyafet giymelerine engel olmalıyız. narin, güzel ve güçsüz yaratılışlı ziynetimiz erkeğimizi mümkünse evden dışarı bile çıkarmamalıyız. malum doğası gereği kendine hakim olamayan aç bir sürü kadın var sokaklarda.
Pek çok Türk'ün yerinde olmak isteyeceği erkek.
eğer kızlar çirkin veya yaşlı değilse dünyanın en şanslı erkeklerinden birisidir. keşke benimde başıma gelse diyebileceğim bir olaydır.