bugün

Boyu 176 cm ise gayet normal olan ayak numarasıdır.
uzun boyludur.
Bir tanesiyle harika ayak fantezisi yaşamışlığım vakidir.
benim bu. 1.79 boyunuz olunca kaçınılmaz son.
Eski sevgilimin ayakkabı numarasıdır. Boyu 1.78 olunca 40 numara hiç de sırıtmıyordu, balığı atan arkadaş kızın boyunu da yazsaymış iyi olurmuş.
(bkz: bebek mezarı gibi ayağa sahip kızlar)
Türkiyede yoktur.
Halı sahaya adam olmadığında sol beke yazılacaklarda üst sıralara oynayan kızdır.
Bildiğimiz bebek mezarıdır o.
Kız değil kız kulesidir o.
Boyu uzundur ve vücuduyla orantılı ayaklara sahiptir.
Koca ayağın dişisi de mi varmış dedirtir.
palet gibi durur maalesef.
Ayakları güzel ve bakımlıysa harika bir ayak fantezisi Yaşamayı sağlayabilir. Daha geniş bir ayak alanı söz konusu neticede. *
Evet uzun boyludur, evet her ayakkabıyı giyemez ama dünyadaki en büyük derdin bu olmadığının farkındadır, tipine uygununu seçer olur biter. kız kısa boylu olunca ıy o ne öyle götten bacak dersiniz, uzun olunca ıy palet gibi ayak, yarmagül vs dersiniz, zayıf olunca iskeletor, kilolu olunca ayı, saçı uzunsa kezban, kısaysa erkek gibi, bu liste uzar gider. Benim merak ettiğimse yav bu kızlar size ne etti ey aq vasatları? Size ne ayağımızdan boyumuzdan götümüzden bokumuzdan? Sanki her biriniz isveç standartlarında sarışın, uzun boylu, hafif kaslı, güzel gülüşlü, ideal estetikte varlıklarsınız da size kaldı kızların fiziksel özelliklerini küçümsemek. Siz önce gidin piknik tüpü gibi vücutlarınıza, halil söyletmez prototipi suratlarınıza bakın, herhangi bir konuda kompleksli olmayan birinin başkalarına çamur atmayacağının farkına varın, sonra "haddime mi?" Diye bir kendinize sorun, son olarak da yüz sayfa boyunca "insanların elinde olmadan sahip olduğu fiziksel özellikleriyle bir daha asla dalga geçmeyeceğim" yazın. Hayırlı olsun artık siz de ilkokul üçüncü sınıf seviyesi zekâdan bir üst seviyeye geçtiniz.
Yaaa ben.Boyumuz uzun bizim. Minnacık 1.50 35 numara ayaklarıyla bu boy yürüyemez.
orta asyada moğol-türk zamanlarında yaşasa populer olabilecek bir kız.
Lahmacun kuregiyle ağzına vurasim gelir.
Bir erkek olarak dayak yiyeceğim pehlivan kızdır.
Boyu uzundur.
ayakkabı bulmakta zorluk çekmez fazla.
175 boyu 37 numara ayak manyık olarak taşıyamaz, tabi 40 numara giyeceğim.
Point guard'tır.
39 anlaşılabilirken 40 numara giymek nedir ?
böyle hanımlara tektaş alan yarım akılllılar düşünsün .
yemekle milleti kandırmaya çalışmaları boşuna değil.
Evlerden ırak, daha fazla konusmak istemiyorum teşekkurler.