bugün

eğitim birliğij.loj.k.liği/güvercinlik / güvercinlik / ankara
esas birliğij.loj.k.liği/güvercinlik / güvercinlik / ankara

kısa dönem gariban
http://inciswf.com/volkankonak.swf
yanlız anlamadığım bir şey var.ana sayfada son sevk tarihi 7 kasım yazıyorken sülüsümde son sevk 5 kasım saat 13.00 yazıyor.bi bilen varsa bilgilendirsin.
yolu izmir narlıdere veya diyarbakır 7.kolorduya düşen arkadaşlar,bilgi için bir mesaj mesafenizdeyim.

Askere giden tüm arkadaşlara hayırlı tezkereler,yapın kurtulun... *
yolu izmir narlıdere veya diyarbakır 7.kolorduya düşen arkadaşlar,bilgi için bir mesaj mesafenizdeyim.

Askere giden tüm arkadaşlara hayırlı tezkereler,yapın kurtulun.
3 arkadaşım sırasıyla;
muğla, istanbul ve tunceli ye gidecektir. tunceli ye giden aralık ta gidiyor. şanssızlık.
acemi: burdur, usta: Afyon.

ama yinede en güzel askerliğin amk..

var mı lan aynı yerde olan Aslan parçası..

357 ninde amk.. gitmek istemiyorum lan resmen.
etrafta görülen duyulan bilinene göre hiç yedek subay görülmeyen dağıtım. ne oldu bu devletin yedek subay kadrosuna? kimler dolduruyor merak konusudur.
kazasız belasız gidip gelmelerini temenni ettiğim arkadaşlardır.

adetullahtandır; ben mi yapayım?
benim de içinde bulunduğum dönemin adaylarıdır. acemiliğini samsun, usta birliğini ise tekirdağ çerkezköy'de yapan yazarlar mesaj kutumu renklendirirse ne de güzel olur.

edit: vay be askerliği de yedik.
eğitim birliği
1 inci p.eğt.tug.k.lığı / manisa merkez / manisa

celp grubu 2

esas birliği
18 inci mknz.p.tug.loj.des.k.lığı shr.hiz.bl. / çanakkale gelibolu / çanakkale

kısa dönem. 17 aralık'da teslim.
ailem izmir'de yaşıyor, üniversiteye kadarki tüm okul hayatım da çanakkale'de geçti. bala bak*
aynı yere gidecek sevgili dostlar (acemi usta farketmez) ve özellikle 18.mekanize hakkında bilgi verebilecek olanların bir mesaj uzağındayım.
alayı manisa merkeze komando yarısı piyade olarak düşmüştür. göte giren şemsiye açılmaz.
kısa dönemde olsa askerliği kantin önünde sıra beklemekten ibaret zannedenlerin çoğunluğunun oluşturduğu kalabalıktır. ne diyelim hayırlı teskereler.
(bkz: datlum)

bana aralık 15'te önce antalya oradan da istanbul göründü arkadaşlar.

bi koşu yapıp gelicem.
eğitim birliği:konya il jandarma
esas birliği:konya il jandarma sevk başlangıç:17 aralık tertiplerim varsa mesaj atsın.
asteğmen adayı olarak dahil olacağım topluluk.
polatlı topçu birliği veya hava kuvvetleri komutanlığı çıkan arkadaşlara muhimmat harici her türlü yardım yapılır.
birinci grubu 5 kasım 13:00 a kadar teslim olacaktır sevk kağıdına göre. onlar şimdi asker.
ilk grup artık yavaş yavaş teslim olmaktadır. hayırlı tezkereler.
Bir 319 ncu dönem adayları gibi değillerdir sonuçta. (bkz: ben sizin yaşınızdayken ooo)
il grup resmi olarak askerdir gün itibarı ile.

benim bunlardan biri de. çarşamba teslim hadi hayırlısı.
yardım lütfen..

şimdi öncelikle tüm tertiplere hayırlı tezkereler diyerek başlayayım. Benim acemilik burdur, ustalık ankara - cankaya.

24 ekimde sonuçlar açıklandığında sevk işlemini buradan tamamlayın kısmına tıkladım ve sevk işlemlerimi online olarak hallettim, sevk belgesinin çıktısını aldım işe verdim tazminatta falan sıkıntı çıkmadı ama, ulan bi çıktı da bende olsun diye bugün girdiğimde sistem e-devlet üzerinden bu işlemin 30 ekim de kapandığını söyledi.

Çarşamba sabahı yola çıkıyorum, askerlik şubesine bir daha gitmeme gerek var mı bu belge için bilen varsa cevaplasın lütfen.
Akşam saat 22:00 sularında amasya merkeze doğru yola çıkar, askerliğimi yaparım
Daha sonra da Kıbrıs/Lefkoşa 14. Zırhlı tugay beni bekler...
içlerinde benimde olduğum ekiptir. aralıkta gelecek arkadaşlara tavsiyem stres yapmayın ben yemin bile ettim vakit geçiyor bir şekilde. şafak 139.
Huduta gidecek arkadaşlara şimdiden geçmiş olsun. Sorusu olan varsa mesajlasın.