bugün

bahane bulmaya çalışan ergendir. benim bu. bir gün eve geldim. sesleniyorum sesleniyorum baba diye. ses yok. "ulan ne olur ne olmaz" diye de evi kontrol ediyorum hızlıca. kimse yoksa acilen 31 çekicem. hızlı hızlı her yere bakıp çıktım. sonra oturdum tüplü ekran bilgisayarımın başına. o zamanlar teyzem.com falan var. oralarda takılıyorum. derken ilgimi başka bir şey çekti. tabi o an ereksiyon halindeyken yavaş yavaş küçülmeye başladı. ama temmuz ayındayız ve yanıyor ev. ben pür dikkat ilgimi çeken şeyi incelerken, ekrana bakarken birinin beni izlediğini fark ettim. hemen kafamı sola çevirdim. kapıdan babam beni izliyor. büyük ihtimal yeni geldi. gözlerini ovuşturuyor. hemen donumu çektim. adam güldü, "oğlum napıyon sen, tvöbe est.." dedi odaya geçti tv açtı. ulan kıpkırmızı oldum. ne bahane uydursam diye düşünürken aklıma hemen geldi fikir. gittim yanına. "baba sen nerdeydin ya seslendim yoktun evde" dedim. mutfakta kanepede uyuyakalmışım dedi. hassiktir nasıl fark etmedim amk ya. "hee görmedim, baba senin bu pişik, yara için kremin vardı nerde o? çok fena pişik olmuşum o yüzden sandalyede öyle oturuyordum yanlış anlama, acayip yanıyor, okulda maç yaptık" dedim. babam yedi mi bilmiyorum artık, "hee yatak odasında çekmecede olması lazım o krem çok iyi sür onu" dedi. ama ereksiyon değildim be hacı, büyük ihtimalle inandı. ilk ve son yakalanışım başka da yok. tabi aradan 11-12 sene geçmiştir büyük ihtimalle.
Babanın pişik için kremi varsa kesin yemiştir zaten dediğim vakai şakşakiye.