bugün

bu doğalgaz'ın bir şeye katkısı olacağını düşünenler, vah vah...

ırak'Ta da bizimkinden kat kat daha fazla doğalgaz var ama hallerini herkes biliyor.
kazakistan'da da bolca gaz var, venezuella'da da, suudi arabistan'da da, hatta suriye'de de bolca gaz var. şimdi bunlar zengin mi !?

evet bir katkısı olacak, ama belki gözle bile göremeyiz bu katkıyı.
sanki bi anda dolar / euro 3 tl olacak, maaşlar 3 katına çıkacak ve herkes zengin olacak...
daha üretime açılması bile 10 yıldan önce olamaz, uzmanlar söylüyor ben değil.
görsel
Anlık Türk solu.
akşam parti veriyorum.

after doğalgaz partisi.

beklerim sağcı kardeşlerim.
lozanın gizli maddeleri var.
şu an ağlamakla meşguller sözlüğe girecek halleri yok ahahahah.
Biz şimdi Avrupa'nın yüzde elli daha az ödediği doğal gaza niye iki misli fazla para veriyoruz üstelik borular bize daha yakın olduğu halde.cikarma işini yandaş şirketlere verirler,üstüne şu kadarlık kullanma garantisi verip ,kullanılmayan doğal gazın parasını şirketlere verirler.
Görünmezler mi yüzsüz mallar. Dogalgaz karin doyurmaz diye dolasiyorlar.
Doğalgaz tiyatrosu diyorum şuraya bırakıyorum. 2023 bağlamasından ve rte yi takip eden herkes rahatlıkla algılayabilir.

Iki gün sonra o gemi fetöcü çıkarsa ceza için operasyon dururulursa görürsünüz.

Ortada böyle bir gelir kapısı varsa akp pastaya ortakçı çıkarmaz. Fetö gibi çeker fişini.

Rahat rahat yakın doğalgazı ay sonunda domalın paraları.
(bkz: doğalgaz tiyatrosu)
(bkz: her şey akpnin oyunu yiğenim)

diyenler geçen sene atılan 2020 ağustos twitini görmüyorlar. gerizekalısınız olum.
Reis kim oğlum hangi reis?
mafya babası reis mi?
Kime diyorsun?
Neden reis diyorsun?
Adı sanı yok mu bu kişinin?
Çakma mafya ağzıyla konuşmayın lütfen.

Sanki doğal gaz sadece sağcılara aitmiş gibi göstermek ne kadar ayıp, doğalgazı sadece sağcılar kullanacak herhalde!

iyi bir olay olduğunda kendinize üstleniyorsanız, kötü olduğunda da üstlenin dansöz gibi kıvırmayın.

Birde sanki yeni birşeymiş gibi ısıtıp ısıtıp önümüze sürüyorlar, karadeniz de doğalgaz bulunalı 8 yıl oldu, enerji ve tabii kaynaklar bakanı taner yıldız kendisi açıklamıştı, belki hatırlayan vardır.

inşallah bu defa çıkarabiliriz.