bugün

bir senenin değerlendirmesidir bu. her yıla yeni umutlarla ve hayallerle gireriz. her şey çok güzel olacak deriz. ama bir meçhul de yaşadığımız için başımıza ne geleçeği belli değil... işte 2012 ye girerkende daha dün gibi aklımda hep güzel şeyler dilemiştim. her normal insan gibi huzur, aşk, iş istemiştim. allaha çok şükür eğtim konusunda çok başarılı bir yıldı aldık gittik. iş konusu senenin başında çok sıkıntılıydı hayatımı kararttı. ama hazirandan sonra o da iyi oldu. ama aşka gelince.. hayatımda hiç bu kadar b.ktan bir yıl olmamıştı aşk açısından. 2013 den fazla bir şey beklemiyorum.. nasılsa içine ediyor sonunda.
2012 hala devam ediyor.. zaferlerimizi ve yenilgilerimizi bize hatırlatmaya devam ediyor. yerine getirip getirmediğimiz sözlerimizi. bu zaman içinde kendimizi büyük maceralara attık ya da incinmekten korkarak tamamen kapattık. ama yeni yıl bunun içindir zaten yeni bir şans için. affetme şansı için. daha çok sevmek için. keşke diye endişelenmeyi bırakıp neler olabiliriz diye düşünme zamanı. birbirimize iyi ve hoşgorülü davranma zamanı. bencil olmama zamanı..
mutlu yıllar..