• Şu aralar sözlükte sayıları epey artan orospu çocuklarıdır. Sizin ben ananızı avradınızı sikeyim.
  10 5 ...
 • Ikisini de takip etmiyorum fakat Hislibiri'nin kimseye saldırdığına başlık açtığına şahit olmadım ama öteki tam ortalık karıştıran sinsilere benziyor.

  T:adaletsiz vs.
  11 1 ...
 • Kürtler bursada ancak yarramın başını ele geçirirler o da sıvazlamak için.
  Ulan hatırlayın dürümcü bekir adlı kürt kuruluşun sahibi hdp üyesi söylentisi çıktı adamın bütün şubelerinde o gün bugündür türk bayrakları asılı.
  Yine hatırlayın şaypa marketleri vardı, dağlıca dan şehit haberi gelince neler geldi başına.
  Bursa'da kürtler ses çıkaramaz burası hem çanakkale savaşlarında, hem kurtuluş savaşında hem de pkk ile mücadelede en çok şehit veren şehirdir.
  Götü başı oynayanın aklını alırlar burda.

  Not: olm çok ipnesiniz ha beni provoke ediyonuz demi "tengir gelicek, tengir gelicek" diye. alın başardınız işte.
  8 2 ...
 • Ses kaydını kulağı değil de götüyle dinlemiş olan birinin açtığı başlık.

  Söz konusu ses kaydında muharrem ince'nin konuştuğu kişi polis değil, tbmm istanbul misafirhanesinde çalışan resepsiyonisttir.

  Polise küfür edilmiyor, bilakis polisi misafirhaneye kabul etmeyen resepsiyoncuya küfrediliyor.
  Yani burada polise küfür etme yok, bilakis polis memurunu savunma var.

  Yaratacağın algıya sokayım emi oto yıkamacı.
  12 0 ...
 • Parlementoda saadet'e verecektim. iyi parti'ye karşı anketlerde düşük göstererek sistemli bir algı operasyonu yürütülüyor. Bilhassa iktidar cephesinde akşener'in adının bile anılmaması, rakip olarak muharrem ince'nin üstüne oynanması akşener'den ne kadar korkulduğunun göstergesi. Ak parti kökenli kızgın seçmenin ikinci turda ince'ye oy vermeyeceğini düşünerekten oyları erdoğan-ince şeklinde konsolide etmeye çalışıyorlar. Ama ikinci turdaki erdoğan-akşener karşılaşmasını düşünmek bile istemiyorlar. Çünkü merkez sağ seçmeni ve kızgın ak parti seçmeni ikinci turda göz kapalı akşener diyecek. Bundan korkuluyor. Ben de saadet olan parlemento tercihimi iyi parti olarak kesinleştirdim şu aşamada.
  14 3 ...
 • hislibiri

  429.
 • Ne rahat bir insan.

  Hepimiz üç gün sonra ne olacağız, ülke nereye gidiyor, ekonomi ne olacak, dolar molar derdindeyiz, bu hanfendi kaymaklı lokum, o telefonu mu alsam bu telefondan radyasyon mu geçer, Kütahyamın çinileri derdinde. Ne güzel, keşke böyle kaygısız ve rahat biri olabilsem. Hani bir söz vardır ya bir elinde cımbız bir elinde ayna umrunda mı dünya, hah tam bu yazar için.
  23 8 ...
 • dünya müzik günü

  Kendimi bildim bileli müzik zihnimin anahtarı.
  Var olsun. Kutlu olsun.

  https://youtu.be/mmCnQDUSO4I

  https://youtu.be/4Js-XbNj6Tk

  https://youtu.be/sbZiSU2YoUI
  '...ışıkları açık bırak, evime dönüyorum.
  Gitgide karanlık oluyor ama devam ediyorum.'
  14 5 ...
 • hiç tasvip etmesem de, tarım ürünleri hususunda devlet eliyle müdahale şart.

  serbest piyasa ile olmuyor. ABD gibi bir ülkede tarlada 50 kuruşken 6 liraya satılsa, üretici aracıları pas geçer 1 liraya 1.5 liraya satar.

  ama burada bunların da baronları, çeteleri var ve asla göz açtırmıyorlar.

  mahsulü devlet düzgün bir değerle almalı. devletten de düzgün bir fiyata alınmalı. sadece 10 kamyon, 100 kamyon değil, 1 kamyon mal çeken adama da aynı tarifeden verilmeli.
  maalesef bundan farklı tek çözüm ithalat gibi, e bu da iliğimizi kurutuyor.
  8 1 ...
 • ilginç durumdur. tarladan soğanu 50 kuruşa alan aracı ağaya 1 liraya, ağa toptancıya 1.5 liraya toptancı hale 2.5 liraya, hal pazarcıya 4 liraya pazarcı vatandaşa 6 liraya iteliyor.
  13 0 ...
 • her hafta sonu yaptığım şey. ayrıca anormal bir şey değildir. gündüzleri insan bağırışlarından gürültü patırtıdan kafam sikilerek yaşayacağıma gecenin sakinliğiyle, huzuruyla yaşarım daha iyi.
  4 0 ...