bugün

sevdiği entry'ler

baba tarafı neden var

Baba tarafı nefret, baba tarafı kin ve kavga için var sevgili dostum. Artık karma mı, doğanın dengesi mi anlamadım anne tarafı gül, çiçek iken baba tarafı çöl gibi birşey. Hayır işin kötüsü yaş 30 ve olurda ilerde çocuğum olursa aynı durumdan bizim çocukta etkilenecek. Kendimden biliyorum pek iyi bir baba tarafım yok. Biraz cinsiyetçi bir yorum olacak özür dileri sözlük bacıkolatalarımdan lakin biz erkeklerin birde uğraştığı böyle bir karması var yahu !

orospularla mücadele derneği

Bence de mücadele edilmesi gerek
Çocuklarıyla da uğraşıyoruz sonra.

bir baltaya sap olamadim

kendisininde dediği gibi aramızdaki buzlar eridi geriye hayatta başarılı olması kalıyor sanal alemden ne kadar uzak olursa o kadar başarılı olur. evet..

sözlük yazarlarının gözleri

inanır mısınız bilmem, iki tanedir.

Retina ve kornea ile.

meleklerin hz muhammed e kalp ameliyatı yapması

Stend takmışlar diye duydum ben.

Artık ne kadar doğru bilmiyorum.

esenyurt tekel baskını

Eksiyi yemiş olsam da, netice yine klavye delikanlılığı çıktı.. arkadaş; sosyal medyada, trafikte atar yapmayın. Cinayetin yatarı üç yıl; illa iyi hal, pişmanlık, yok bana küfür etti, yok nefsi müdafaa, yanlışlıkla vurdum.. pompalı tüfek zaten 1000 liradan başlıyor. Haklısın diyerek uzaklaşın..

Şimdi bu çocuğun bu pozu ortadayken, adam kaç sene ceza yatacak? Net konuşuyorum 3…

Ne yalan söyleyeyim, ölenlere de üzülmedim. Bu, vicdani bir tercih.. Bana kalırsa, vuran-vurulan; sokaklar 6-7 tane problemli tipten temizlenmiş. En azından bir kısmı bir süre için. Görüntüler ortada ki, öldürenler sadece daha hızlı davranmış, hepsi neticede aynı karakterdeymiş..

Bir şey daha da anlatayım.. iyi bir şoförüm ama geçenlerde, yanlışlıkla (sağ aynama güneş gelmiş, hiç görmemişim adamı), bir minibüsün önüne kırdım. Adam deli gibi kornaya basıyor. Yanında hizaladım kendimi, kusura bakma, aynaya ışık vurmuş, dedim. Adam önüme geçip bana yol açtı. Arkadaş, haksızdım, gittim kabul ettim, özür diledim. Bu kadar yani, haksızdım..

Özür dilemekle dudak aşınmıyor. 15 dakika sonra unutacağınız adamın kanınızı dökmesini engellemek çok kolay.

sözlük yazarlarının saçları

sanki taş devri, ilkel bir insanın saçlarını çağrıştırdı allah affetsin.

bir baltaya sap olamadim

Müslüman olmasına sevindiğim pişmaniye tatlısı bir yazar.

menzil şeyhi abdulbaki erol ın ölmesi

kendisine bile faydası olamayan, çocuk tecavüzcüleri umurumda bile değil.
tüm takdir allahındır. allah varken insanlara tapanlar insan olamaz.

topraklarını araplara satan, kafakoporan, vatanını satan kansız terörist olabilir.
kerhaneci, anasını satan oç olabilir ama insan olamaz!

müslümanlar

ateistlere dini öğretirken milyonluk saraylarında keyif yapan mahluklardır.