bugün

iett

--spoiler--
30 ekim tarihinde kundakta bebeğimiz olduğu halde kanuni sultan süleyman hastanesi durağında saat 12 otobüsüne binmek istedik. soğuğa ve yağmura rağmen şoför bizi de gördüğü halde kapıları açmadı ve içinde az sayıda yolcu ile devam etti.sadece bir aylık bebeğim ile 12:30 otobüsünü bekleyelim dedim. 12:30 arabası gelmedi saat 13:10 a kadar bekledik. kundakta bebeğim ile kapıyı açmayan en basit tabir ile kişilik yoksunu bir şoför yüzünden yağmurun altında 1 saat 10 dakika bekledim. istanbulda 21. yüzyılda kışın ortasında bir saaten fazla otobüs bekleyen bir bir iett müdürü var mıdır acaba? otobüslerde otobüsün arkasından koşmayın zira kısa bir süre sonra bir sonraki otobüs gelecektir diye resmen milleti aptal yerine koyan animasyonlar koyarak sizin de halka vergisini son kuruşuna kadar veren bir öğretmene verdiğiniz değer ortadadır. etilere 5 dakika bir araba kaldırırken hastaneye bir buçuk saatte otobüs vermek ne vicdana ne de sosyal devlet ilkesine sığmaz. biliyorum ki yine herkese gönderdiğiniz gibi kalıp klasik cevaplar yazacaksınız. başvurunuz değerlendirilmeye alınmış gerekenlere yapılacaktır diye.sizin bir işi becerememenizden dolayı benim evladım bugün hasta oldu.size zerre kadar hakkımı helal etmiyorum.tc anayası madde 10a verdiğiniz atıf ise gerçekten bir kara mizah örneği.
--spoiler--