şırnak ilimizi 3. ligde temsil eden futbol takımı.
renkleri yeşil-kırmızıdır.
bal ligini şampiyon olarak bitirmiş takımdır.
benim de tuttuğum takım , cizre liyim
sol framede görünce şaşırdım .
Süper ligden amatör lige oyuncu transfer etmiş olan ve stadı çoğu süper lig takımından (yaklaşık 6000) daha çok ateşli taraftar olarak izleyeni olan amatör lig takımı. Inşallah daha üst liglerde görürüz.
görsel
grup maçlarında 0 çekmesini dilediğim kulüp.
vatan hainlerinin kulübüdür.
içinde terörist yandakçılarını atması gereken kulüp.
türkiye cumhuriyeti'nin bir futbol takımıdır. hatta ihtimal olarak ülkemizi avrupa'da temsil etme olanakları vardır.

bir kısım taraftarı göztepe maçında istiklal marşı'nı ıslıklama gafletinde bulunmuş. eğer lanse edildiği gibi böyle bir eylem gerçekleştiyse, bu eylemi gerçekleştiren kişileri en alçak duygularla selamlıyorum.

ancak bu durum üzerinden bir ırka veyahut da etnik bir kökene olan nefretini dışa vuran faşistleri de aynı şekilde selamlıyorum.

ben ayrıca yakın zamanda oynanan bir hollanda maçında hollanda marşını ıslıklayan türk taraftarları da aynı olumsuz duygularla selamlıyorum.
Bugün 5 0 kazanılan maçta taraftar Ermenekteki maden faciasına sessiz kalmayan güzide kulübümüz.
görsel
Yediği ceza federasyonun gözüne girsin kulübüdür.

Dört maç ne amuha godum.
Giresun Gençlerbirliği konya nın olduğu h grubuna düşmüştür.
Inşallah 2.olarak çıkacaktır.
cizre denen leş kokan çöplükten. delikanlıysanız konyaya geleceksiniz. diyarın hesabınıda sizden keselim.

artık konyada orta anadolu yarrağımı yersiniz, giresunda topal osmanın torunlarının yarrağınımı yersiniz, ankarada bebe yarramı yersiniz. yaraklara doyarsınız. vatan haini orospu cocukları .
yarraklara yan basan takım. ölüm grubuna düştüler resmen. yalnız futbol açısından değil.
çakılacak takım.
Beşiktaş'ımın grubunda görmek istediğim takımdı. Neyse diğer anadolu kuluplerimiz de ağızlarının payını vereceklerdir.
giresunspor - cizrespor maçı tv'de yayınlanmaz,iddaa'da olmaz ve yarıda kalır.sadece bekle...
pekekenin spordaki ayağıdır. her maçta ceza yerler ama yinede doymazlar.
ilk giresuna gidecek sonra giresunu kendi evinde bekleyecek takımdır. Tff kekelere kıyak geçmiş resmen. ama gençlerbirliği açısından tam tersi olacak. önce kendi evinde gençlerbirliğini ağırlayacak sonra deplasmana gidecek.
bal lig ve ztk de mücadele eden takım.
daha önceki maçlarda çoğu insan şöyle bir yorum yapmıştı
kendi sahasında oynarken rakipleri taraftardan korkuyor , o yüzden maçları cizre kazanıyor.

ama an itibari ile giresun spor ile deplasmanda oynuyor dakika 75 ve cizre 2-0 önde,
üstelik giresun ve göztepe ondan kat kat iyi takımlar
hadi ateistler bunu da açıklasın.
bugün süperlig takımı torku konya sporu 2-0 yenmiş amatör lig takımı.
2019-2020 sezonu itibariyle tff 3. lig 2. grupta mücadele eden takım.