bugün

böyle bir sesle bırakın sarkı soylemeyi, insan arasında konusmaya utanması gereken bi adamın solist oldugu, rock calarmıs gibi yapan tırt grup

(bkz: bunu yapan insan olamaz)
çok değerli bi grup (bkz: hasret)
hasret şarkısının klibinde en büyük kazığı solist oğlanın yediği grubumsu.
kadıköy sokaklarında bahariye de gitarı alıp şarkı söylemeye çalışan,bırakın rock dinleyen yada rock adı altında bişiler dinleyen kitleyi masum kadıköy halkına da beyin mıncıklaması yaşatan solistin takdire şayan grubu
solistinin adinin bilge oldugu basarili grup.
son albumleri olympos cok guzel olmasadaeglenceli bir album ayrica solisti sesini cok guzel kullanabilmektedir
kadikoy civarında cok takılan, hatta bir kac yıl oncesinde kadikoy bahariye caddesinde demolarini dagitmaya calısan simdilerin gozde rock grubu..
(bkz: rock müzikte solist olmaz vokal olur sorunsalı)
(bkz: bilge kosebalaban)
25 mart 2006 günü adanada sahne alacak gruptur.bakalım hasreti kaç kere dinliyeceğiz
BU GRUBUN iLK BASCISI KiM 500 MiLYAR iSTER** ADLI YARISMADA 250 MiLYAR KAZANINCA XTiR ÇEKMiŞTi GRUBA.**
dinlenesi güzel grup (bkz: hasret).
(bkz: wooden love)
git sakın dönme bana
git hak ettim gaLiba
git sakın dönme bana
bir daha...
muhtesep bir grup her yanıyLa müziğiyLe sözLeriyLe...
rockn coke 2005 te grup üyeLerini top oynamakLa mesguLLerdi.
keyifli olunan anlarda yada keyiflenmek için dinlenebilecek bir grup e nede olsa alternatif yapıyolar
komik şarkılar yapan bir grup.uzun zamandır piyasada olmalarına rağmen adlarını yeni yeni duyurabilmişlerdir.
konserlerinde hoş akit geçirilebilen,çok kaliteli müzik yapmadıkları aşikar olan ,eylenceli grup. (bkz: uğrunda yandım)
televizyon da rastgele zapping yaparken "ama sen varsın" isimli bir klibine rastladıgım,klibi izlemeye devam ettigimde $arkıda "ama sen varsın" dan ba$ka bir cumle olmadıgını ogrendigim,"tek cumle ile nasıl $arkı yazılır,nasıl millete yutturulur" u bize gosteren ses sanatkarları toplulugu..
bilge kösebalaban adlı 1.50 lik * çok şeker çikolata gibi bir sese sahip, rastalı saçları olan bir soliste, özgür peştimalci adlı sarışın, ibne suratlı ve bende bulunan bir tişörtün aynısını üzerinde görünce nerden giyindiği de belli olan bi bateriste, alex tintaru adlı da bir gitariste sahip rock-metal karışımı gayet hoş müzik yapan dinlenesi grup...

(bkz: ailecek beğenerek dinliyoruz)
internet sitesini de vereyim tam olsun

http://www.direc-t.com
vokallerinin adı bilge dir.bu yerden bitme insan konserlerinde öyle bi ses çıkarmaktadır ki ben hala düşünmekteyim tam olarak nerden çıktığını. ayrıca bir de nirvana cover ı yaparlar gayet de güzel yaparlar. coşturmayı başarırlar.
adanalı kökenli gruptur.
grubun adı konusunda direc-t e karar vermelerinin nedeni hem ingilizce hem de türkçe kökenli olması. ayrıca arabayla direğe carptıklarından dolayı akıllarına gelmiş. *
gayet başarılı bir gruptur.hasret şarkısı insanın içini acıtır, solistinse kendine hasbir yorumu vardır.. grupların idolleri taklit ettiği günümüz şartlarında kendi olmayı başarabilen bir grup..alkışlanası
vokali her ne kadar saçlarına rasta yaptım diye kendini kandırarak yanmış saçla dolaşsa da soundu güzel olan bir grup.