bugün

babadır işte ya, candır. cebinde son bir 10 ytl kalmıştır belki, onu da oğluna verir. gözleri yaşartır. en kral, en asil duygunun insanıdır.
(bkz: cebindeki son parayla iddia oynayan baba)
babadır. *
(bkz: uğruna ölünebilecek insan)
Eli öpülesi o nadir babalardandır.
bir sonraki aşamada, sırtındaki ceketini satip parasini ihtiyaci olan ogluna vermesi muhtemel babadır.
babasının cebindeki son parayı alacak kadar hıyar bir oğula sahip adamdır.
elleri opulesi, ayaklari yikanasi babadir.
yaşanamamış özlemlerdir.
bakkaldan kısa marlboro aldırma ihtimali göz ardı edilmemesi gereken babadır. ama demogojinin mna koymaya meyilli toplum olduğumuzdan kahraman baba, eli öpülesi cancis, aslan babam be emeğe saygı, inanılmaz tatlı göğüsleri olan dost, en büyük baba benim baba gibi ulvi sıfatlar konulur hemen, narin iç dünyamıza çakayım ben o zaman ne diyeyim.*
(bkz: son sigarasını oğluna veren baba) kadar kutsal bir babadır. ~~
çocuklarına sevgisinin, şefkatinin, sabrının, imkanlarının, arkasında durmalarının, benim çocuğum- demelerinin bitmeyeceğini göstersen babadır.
dizi filmlerde karşımıza çıkan babadır.
filmlere konus olmus babadır.
babalık mevzusunu bir hayli abartmış , her türlü suistimale açık insan canlısı.
(bkz: şirin baba)
duygusal başlık sebebi babadır.
şevket altuğ'un başrolde oynadığı atv'de yıllarca yayınlanan süper babadır.
sözde değil özdedir. candır. eli nasırlı olsada yüreği yufkadır.
(bkz: bu adam benim babam)
sol cebinde oğlu için ayırdığı parayı oğluna verip, sağ cebindeki parayı da başka ihtiyaçlara harcayan babadır. * * *
baba olmayan kımselerın bılemeyeceği duygu.
"babanın malımı lan" evet bu kelıme kanundur.
baba'lar fedakardır bedduaları çabuk tutar üzmeyınız.
(bkz: cebindeki son parayı kızına veren baba) *
yürektir dayanamaz cocuğunun ele güne muhtaç olmamasını isteyen babadır çok veren maldan az veren candan babasıdır.

(bkz: babanin sevgisinin anlasildigi anlar)
çoğumuzun sahip olduğu baba versiyonudur.bu ve bunun gibi baba versiyonlarına saygıda kusur etmeyip değerlerini bilmek gerekmektedir.*
(bkz: hüzün kokan ba$lıklar)
oğlu için ölümü bile göze alabilecek babadır. onun için yaşar, onun için ölür.
güncel Önemli Başlıklar