entry'ler (9)

sözlük yazarlarının itirafları

Mutsuzum. Üstelik bu mutsuzkuk yeni değil, yıllardır benimle olan bi durum. Artık yoruldum bazen takatim kalmıyo. Her kararım, hareketim, çabam sonucunda daha çok gömüldüğümü hissediyorum.

Psikiyatrist, psikolog, danışma neye başvursam çözemedim. Yalnızlığımda boğulup gidiyorum. Daha fazla dayanamamaktan korkuyorum...

güllaç

Zamanında tek oturuştu bir tepsisini bitirdiğim muhteşem sütlü tatlıdır kendileri. Sütle ıslatılan incecik yapraklar üzerine ya da arasına ceviz döküp bayıla bayıla yenilir.

Sadece ramazan aylarında çıkması inanılmaz haksızlık, istediğimiz zaman bulup doya doya yiyebilmeliyiz.

bir kızın baldırlarını yalamak

Başka yer mi kalmadı be kardeşim? dedirtir insana.

fuck buddy

Duygusal olarak taraflardan biri bağlanmadığı sürece gayet güzel olan eylemdir.

Birini beğeniyor ama sevgili olmak istemeyip yine de onunla bir şeyler yaşamak istiyorsan başvurulacak en temiz yoldur. Tarafların ikisinin niyeti de aynıysa gayet güzel devam edebilir.

Niye bunu giydin, nereye baktın, nereye gittin, telefona ne mesajı geldi, kimleydin, trip gibi problemlerin hiçbiri yok. Hayatınızla ilgili paylaşmanız gerekenleri (seks, yeri gelince sohbet olabilir) dozunda sorunlar olmadan paylaşırsınız. Herkese tavsiye edilen olaydır.

vedat milor un rakı balık yazısı

Başıma iş gelmeyecekse eğer haklı bulduğum yazıdır.

Yakışmıyo arkadaş rakı yemeklerle, tadı çok baskın olduğundan yediğinden bi şey anlamıyorsun. Diğer yanı da yağlı yağlı o bardağa dokununca görüntü güzelliği denen şey kalmıyo. En güzeli mezelerke hafif hafif demlenerek içmek rakıyı.

zeytinli rock festivali

Balıkesir'in akçay ilçesinde her sene ağustos ayı civarında düzenlenen yıllar geçtikçe ergen kitlesi artıp rock potansiyeli azalan festivaldir kendileri.

Aynı kişiler gelir her sene, benzer şarkılar söylenir, güvenlik rezaleti bitmez, ergen kitle her sene cozutarak gelmeye devam eder. Her şeyde olduğu gibi zrf hızla tadını tuzunu yitirmektedir.

venegis xr

Yeni tedavimle birlikte başladığım ilaçtır kendileri.

Henüz etki görecek kadar uzun birlikteliğimiz yok. Sonra editlerim etkisine göre.

denizli

Hayatımı yiyen bir ege şehridir kendisi.

insanı gariptir, kendisi gariptir, tozu dumanı asla bitmez. Başka özelliği de burdan kurtulsanız bile sonunda geri dönmek zorunda kalırsınız. Resmen bataklık bir şehirdir kendileri.

telefon rehberindeki ünlü kişi

En ünlü bölümden hocam galiba. Herkesi dersten bırakmasıyla baya ünlüydü kendisi.