entry'ler (323)

bir kürt kızına verilebilecek en güzel isim

rojda candır bence. ya da helin.

kaslı erkek

görüldüğünde "oyş" sesinin çıkmasına sebep olan, ilk şok atlatıldıktan sonra (bir de üzerine yakışıklıysa) gay yaftası vurunan güzel erkek tipi.

keşke hayatımıza girmeseydi dediğimiz şeyler

din. keşke girmeseydi de, kardeş kardeş yaşamaya bir adım daha yaklaşabilirdik belki.

sevgiliden ayrıldıktan sonra yapılanlar

numarasını, sosyal medya hesaplarını silip engellemek.

uykusuz yazarların dinlediği şarkılar

Fazlasıyla uykusuz gece şarkısı.
http://www.youtube.com/watch?v=kKDjO5lKmQA

yazarların şu an dinlediği şarkılar

fikret kızılok - benim aşkım beni geçti.

gecenin şarkısı

Maroon 5 - One More Night.

twitter

Türkçe olduktan sonra ciddi anlamda değişen ve facebook gibi amaçsız, saçma bir şeye doğru yol alan mikroblog.

gecenin üçünde özlenen sevgili

genelde sevgili değildir o özlenen. Eski sevgilidir ama kişi kabullenmek istemez de sevgili gibi görürse orası başka.
Gecenin üçü her zaman sakattır, adına şarkılar şiirler yazılmıştır. Önceki gün için çok geç, bir sonraki gün için ise çok erkendir. Tehlikeli saattir velhasıl.

arkadaşlığın bir üstü sevgililiğin bir altı

Ne var diyebilirsin, ne de yok. Öyle arafta kalmış bir durumdur. Sonu kötü biter bu ilişkimsi şeyin. Başlamadan bitirmek gerek.

sözlük yazarlarının tespitleri

Zaten sen ne zaman elmayı sevsen, o seni sevmez. Gider portakalı sever, mandalinayı sever. Seni sevmez.

sıça sıça korku filmi izlemek

Sıça sıça investigation discovery'de korku belgeselleri izlemek döver atar.

behzat ç nin değil emrah serbes in kürtçü olması

Emrah Serbes'in insan olmasıyla alakalıdır. insan olmayanların anlamaması gayet normaldir.

sözlük yazarlarının itirafları

Sevdiğim adamın derdi bile derya olamaz, o kadar kıskancımdır ben.

sosyalistler iktidara gelse olabilecekler

insani bir hayat oluşur. belli miktarda yaşamsal ihtiyaçlar (elektrik su gibi) ücretsiz olur. öyle 'ah kriz oldu' deyip elini kolunu sallaya sallaya işçi çıkartamaz patron. Halk özelleştirme olmadığı için malları hem daha ucuza hem de kaliteli bir şekilde alır. Sendikalaşma olacağı için işçi, memur aklınıza kim gelirse hepsinin hakları savunulacak. Belki aramızda aliağaoğlu gibi zengin bebeler olmaz ve daha mutlu oluruz.

sevmekten vazgeçmek

Bazılarına fazla gelen sevilmenin, gerektiğinde kesilmesidir. Gereken bir durumdur yani. Bokunu çıkartanı var, sevilip ne yapacağını bilemeyeni var.. Var da var, bu tür durumlarda sevginden ölsen de sevmekten vazgeçeceksin.

iki yıllık mı sorusuna verilebilecek cevaplar

-iki yıllık mı? +muş.

beatles ın söylemesi en zevkli şarkısı

i wanna hold your hand dir tabi ki. Hele bir de içinizde kelebekler uçuşuyorsa.

bayan yazarların şu an dinledikleri şarkılar

Flört- Hala Çok Güzelsin.

sevişmek için evliliği şart koşan kız

Namusu bacak arasından ibaret bilen kızdır. Yine de onun tercihidir ve saygı duymak lazım.