entry'ler (28)

buket aydın

yüzüne bakmaktan çok alnına istemeden odaklandığım spiker.

sınıfın dışlanan çocuğu

Mezun olduktan sonra nereye kaybolduklarını hiçbir zaman anlayamadığım insanlardır.

küçükken dansöz olmak istemek

Cennet mahallesi izledikten sonra dansöz olmayı istemek diye düzeltilmesi gerekilen başlık, eminim sizde cennet mahallesi izledikten sonra dansöz olmayı istemişsinizdir ve bu durumda dansöz olmak küçükken istediğimiz şeyler arasına girmiştir.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Bergen - Elimde Fotoğrafın

06 04 2020 sabah 5 e kadar uyumayacak yazarlar

uyutmayanlar utansın tarafındayım ben *

gecenin şiiri

Gece gece yalnızlığın sesi,
Penceremden bakınca hayallerimin sır perdesi,
Birkaç kurumuş gül yaprağı ve sönmüş bir mum,
Evet şimdi gece, gece..

karan özçivit

Büyüdüğünde büyük ihtimalle oyuncu olacak ve genç kızların sevgilisi, sevgilisi olduğu genç kızların partnerleri tarafından sevilmeyecek, Özçivit ailesinin tek ve yakışıklı oğlu.

seni pezevenklerin elinden aldım

Birçok insanın kulağına ibrahim Tatlıses'in sesinin gelmesine neden olan, artık replik haline gelmiş fevkalade cümle.

en yakın arkadaşın sevgilisiyle sevişmek

Asla yapmam dememek lazım. Malum bu hayatta her şey başımıza gelebilir. Düşünüldüğü zaman pek bir heyecanlı olan eylem.

50 bin suriyeli gelecek

Çok yakında Türkiye ve Suriye ülkeleri birleşti gibi haberler duymamız muhtemel olacaktır. Fakirlik oranı artacak, fiyatlar yükselecek ve işsizlik oranı fazla olacaktır. Ne yazık ki elimizden bir şey gelmeyecek ve izlemekle yetineceğiz.

evlenilecek kadın eğlenilecek kadın ayrımı

Seviyesi çok düşük erkek söylemidir, eğlenilecek ve evlenilecek gibi kadına bu çeşit nitelik kazandırmak çok yanlış ve saçmadır. Kadın, kadındır ve asla bu tarz yakıştırmalar yapılmamalıdır.

eski sevgilinin fotoğraflarını silememek

içinden çıkamadığım durumdur. Ondan hiçbir zaman vazgeçemedim, anılarımıza sahip çıkmak benim görevim her zaman tüm ilişki benim sırtımda gibiydi zaten. Anılarımız temiz kalmalı, fotoğrafları silmeyi başarsak ta, bir çoğumuz anıları aklımızdan çıkaramayacağımızı unuturuz. Anılar bir zamanlar bizim için en eşsiz anlardı unutmayalım ve sahip çıkalım.

eskiden var olup artık olmayan özlenen şeyler

Buzzy dondurması, hatırlayan kişi sayısı çok azdır. Dışındaki çilek lezzeti ve içindeki sütle buluşması efsane olan mükemmel bir dondurma çeşidiydi. Ancak her güzel şeyin bir sonu vardır, varlığını günümüze kadar sürdürmeyi başaramamıştır. Eskiden var olup artık olmayan özlenen şeylere verilebilinecek en güzel örneklerden biridir.

kız üçüzlere isim önerileri

Aycan, Nurcan, Gülcan üçüzlere verilebilinecek en uygun isimlere örnektir.

çok güzel seven erkek

Türünün son örnekleri bir sır gibi saklanmış olup, nadiren gözüküp kaybolan, naif insan topluluğundan oluşan, adam niteliğini gerçekten taşıyan güzel insan tipidir.

sevmek mi sevilmek mi

Sevmek; aslında çok heyecanlı, karnımızda kelebekler uçuşmasına neden olan bir duygu çeşididir.
Sevilmek; en az sevmek kadar güzeldir. Heyecanlanmamıza neden olur. Ancak biz de karşıdaki kişiye aynı duyguları hissetmiyorsak pek de hayatımızı değiştirecek bir duygu değildir.
En güzeli sevdiğin kişi tarafından sevilmektir. Pek nadir görülen bir durum olsa da, denk gelindiği zaman imrenerek bakılacak bir olaydır. Tabi bir de sevdiği kadar sevilmeyen insanlar var, onlara da sabır dilemekten başka elimizden bir şey gelmeyecek olan insan çeşididir.

alınan en güzel hediye

Ortaokul arkadaşımın, yazmayı çok sevdiğim için 8. sınıftayken bana hediye etmiş olduğu ajanda görünümüne sahip, günlük. Galiba bu hayatta aldığım en anlamlı ve en özel hediye boş bir ajanda oldu.

seni çok özlüyorum

Özlemek güzel duygudur, çok özlemek daha güzeldir. Birini ne kadar çok severseniz o kadar çok özlersiniz. Genel olarak çok özlem duyulan kişiden bu durum saklanmaya çalışılır ve çalışmakla kalınır. Karşılık alabilen kişi sayısı sınırlıdır. Eğer durum, çok özlenen kişi ile kavuşmakla biterse gözyaşları birer yağmur damlasına dönüşebilir. Sanırsam özlenen olmak en iyisidir.

nejat işler

Geçirdiği rahatsızlık sonucunda parmakları kesilen ve halkın gözünde, işte şu an bitti adamcağız vah vah! dedirten. Ancak hâlâ mükemmel bir şekilde mesleğini sürdürmeye devam eden, karizmatik Türk oyuncudur.

gecenin şiiri

Gece, gece yalnızlığın sesi
Penceremden bakınca, hayallerimin sır perdesi
Birkaç kurumuş gül yaprağı ve sönmüş bir mum
Evet şimdi gece, gece..