bugün

sevilmektir. sevmektir sevildiğinden hiçbir zaman emin olamazsın geyiği var birde. sevildiğinden emin değilsen niye seviyorsun o zaman salak mısın amk demezler mi.
aşık olmak olunmak.

not: evliyim.
(bkz: eti karam)

Çok güzel lan.
sevmediğiniz bir insanın sizi sevmesi bunaltıcıdır.
sevmek- free license
sevilmek- upgrade the pro version.
Sevmek,
her insana yakışır.....
Sevilmek, bazılarına ...

alıntı.
Sevsinler beni. Ben karşılık veririm zaten.
Her ikiside.. Sevmekten kaçınır çoğu insan kendine zarar geleceği üzüleceği nedeniyle. Ama bilmezler ki sevmeden tam olarak sevilmenin me anlama geldiğini kavrayamazlar.
ne sevmek ne sevilmek senle ağlayıp gülmek senin hasretin bize ölüm demek.
çok samimi söylüyorum sevilmek. niye sevildiğinden emin olamayasın abi? biri hayatının merkezine seni koyup, herşeyden önce sen diyorsa nasıl emin olmayasın. tabi ben hiç o kadar şanslı olmadım. olan varsa söylesin öğrenelim. ama sevmeyi gayet güzel tecrübe ettim ve bu tecrübelerden sonra siz beni sevin orospu evlatları aldığımdan gram fazlasını vermem bundan sonra diyorum.
balık burcuyum karar veremiyorum.
sevilmek daha güzel bir duygudur bence.
sevilmek.
net olarak sikmek.
Kesinlikle sevilmektir. Sevilmek olmadan sevmek bir boka yaramaz.
Sevmek. Ben asla tam olarak sevildiğime emin olamıyorum. Ya verdiğim duyguları seviyorlar ya da vermediğim duyguları bende aramaya çalışıyorlar beni değiştirmeye çalışıyorlar. Kimsenin beni ben olduğum için seveceğine de inanmıyorum. Sevmek o yüzden güzel kendini biliyorsun sevgin saf temiz ve güzel. Öyle yani..
sevmek daha iyidir. Hoşlandığım bir kızı sevmek ilgilenmek çok güzel.
Sevmek. Karşılıksız da olsa sevmeyi çok isterdim.
Galiba mühür kimdeyse Süleyman odur hesabı. Kim seviliyorsa mutlu olan taraf o oluyor.
Sevdiğin insan tarafından sevilmek.
Sevmek. Sevmek şüphesiz sevilmeyi getirir. Sevgi samimi ise elbette.
her şeye rağmen sevmek mübarek.
Sevmek diyorum. Yoksa platonik diye bişey olmazdı, yoksa çocuk yapmak istemezdik. Öyle ya da böyle biliriz istediğimiz gibi sevilmeyecegimizi, ama sevmek dış etkenlerden bağımsız senin içinde olan biten birşey
Sevildiği zaman insanlar güzel günler geçirip özgüven tazeleyip sonra vurup yola gidebiliyor. Kaybedilme korkusunu da hissettiyse eğer zerre dokunmaz bunu yaparken. Seven insan öyle mi hep kendinden veriyo, eksiliyo.. ama giden gittiğiyle mi kaliyo ? ve bu bi zafer mi ? Orası hala muamma, bekleyip göreceğiz..
Severken, sevildiğini hissetmek.