bugün

Yeni yazar. Yani antucu. Yeni 6. Nesil.
- hacı uludağ'da sahipsiz kalmışız ben duruma el koymaya gidiyorum

(4784 forum üyesi tek bir ağızdan)+ gazan mübarek olsun bartu, peki bunu nasıl yapacaksın

- 8760ar kez verilmiş olsa da elimde cinconla alakalı resimler var biriktirdim, gerisi kolay, her konuda 6s'ye bok atıp bir de resim linki vereceğim, fbmizi aslanlar, aman, kaplanlar, yok o da olmadı, heh, en harbici antucu olarak savunacağım

(4784 forum üyesi tek bir ağızdan)+ helaaaaal.

sözleriyle antu forumlarından efsanevi ve daha önce hiç görülmemiş bir görev (embesil gibi görünme riskine rağmen, galatasaray ve galatasaraylıları imkan bulabildiği her konuda aşağılamak, gerekirse hakaret etmeyi de göze almak) uğruna ayrılmış, tek ilginç yanı tanım yapmayı bilebilmesi bu bile "acaba sözlüğe ayak uydurabilir mi" umudu sağlamayı yetiyor ama son girdiği 11 entryden 10'u bu ihtimali sıfırlıyor.

1. 6 kasım dünya galatasaraylılar günü/#6854206
2. 6 kasım dünya galatasaraylılar günü/#6854183
3. recep ivedik e gülen geri zekalı toplum/#6854166
5. galatasaray/#6854155
6. yaran fıkralar/#6854136
7. yaran fıkralar/#6854134
8. 6 kasım dünya galatasaraylılar günü/#6854102
9. 6 kasım 2002 fenerbahçe galatasaray maçı/#6854095
10. özer hurmacı/#6854080
11. özer hurmacı/#6854071

yaran fıkralar/#6854134 buradaki fıkranın espri dozu tavan yapmış durumda yalnız, binlercesini daha eklemesini gönülden bekliyoruz.

(bkz: emeğine sağlık artı rep)

(bkz: azalarak bitsin)
bunları yazar yapan ve destekleyenler mümkünse sözlükte kalite, seviye, saygı falan gibi başlıklardan ve kavramlardan uzak dursunlar.
6-0 dan başka başarınız yok diyenlere kızan, ama ayar vermeye çalışırken 6-0 dan başka bir şey kullanmayan sözlük trollü. madem kupalarınız, başarılarınız var; yaz da ortalık şenlensin yiğenim. yayla kupası ve general harrington kupası dışında bişeyler yaz ama.
kendi tuttuğu kulübün ambleminde hangi renklerin olduğundan habersiz olan cahil. lan bi dakika.. ercan?

(bkz: #6854155)
bukadar acimasiz ve fanatik neden oldugunu anlayamadigim yazardir kendisi , biz sarinin yaninda kirmiziyi onlar ise laciverti koymus.

edit: eksile sana kalsa kan aksin zaten güzel futbol izlemeyelim biz.
(bkz: ne içtiysen aynısından istiyorum)
(#6863785)
bizleri sözlükte her daim şaşırtan fenevbahçe taraftarı yazarların sonuncusu. her seferinde " yok artık, daha fazla saçmalayan, daha kötüsü olamaz" diyoruz, her seferinde bizi yanıltıyorlar.
(bkz: rambo okan)
sozluge sanki cok buyuk bir deger katmis gibi konusanlarin daha gelir gelmez elestirdigi yazar. adam caylakligi gecip yazar olduysa istedigini yazmaya hakki vardir ve kimseye hesap vermek zorunda degildir. igneyi bir kendine batir once.

sozluk kurallarina uyarak guzel entryler girmesini bekledigim ve nickine hayran oldugum hos gelmis yazar.
edepsizliğinin sınırlarını bu entrysi ile göstermiştir, adam yerine koyandaydı zaten suç, afferim böyle devam.

(#6904901)
görsel

seni savunanlardan da (#6896523) belliydi zaten ne olduğun.
kendi takımının büyüklüğünü(!) rakip takımın başlığının altına girdiği entry'lerle kanıtlamaya çalışan, rakip takım taraftarını ezik ilan ederken kendisine dönüp bakmayan, koyu fanatik yazar insandır.

edit: ayrıca kendisi sezon başında kendi başkanlarının 15 milyon euro teklif ettiği arda'ya "çirkef" diyerek, dolaylı yoldan uzanamadığı ciğere mundar demiştir. tıpkı uefa ve süper kupa'da olduğu gibi.
ilginç bir tip. gerçekten çok garip. geçenlerde uzun uzun nick altı girmiştim kendisine ama rencide olmaması açısından silmiştim. aslında sildiğim iyi oldu. ne gerek! adam gerçekten taraftar. her ne kadar üslubu çirkefliğe kaysa da kendisini bir galatasaray'lı olarak tebrik ediyorum. yeni yılın şu saatinde bile kendine görev edinmiş fenerbahçe'yi övmeyi, galatasaray'a bok atmayı.

hani derler ya, böylelerini rahat bırakacaksın. bir dostun tabiriyle "koştursun efendim sözlükte". dokunmayın, ses etmeyin.
#6862627 entarisi ile yarmış antucuk. Sanırım kendisi 2008 avrupa futbol sampiyonasi izlemek yerine fenerli arkadaşlarına verdi. *
atatürk'ü fenerbahçe'li olarak göstermeye çalışan antu.com üyesi. gerçek tarihini bilmeyen bir seyircidir. ben linki veriyorum izleyebilir, tarihiniz hakkında bilgi sahibi olabilirsin.

http://video.google.com/v...;q=fenerbah%C3%A7e+tarihi#
alkollüyken entry girdiğine inandıgım yazar zira aklı basında adam bu kadar sacmalamaz. kendisi fb yenilince ne yapıyor cok merak ediyorum *
yazılarının neredeyse tamamı, galatasaray ve galatasaraylılar aleyhine provokasyondan ibaret, böyle fenerbahçeli olunmuyor güzel kardeşim, aynı şekilde galatasaraylı da olunmuyor.

bu şekilde, sırf farklı renkleri seviyor diye bir insanı küçük düşürme çabası, bildiğin şuursuzluk ve hayvanlık oluyor, yapma canım kardeşim, yapma iki gözüm...
uzun uğraşlar sonucu resmine ulaştığım yazar. meğerse cevap hep burnumuzun dibindeymiş.

(bkz: http://img94.imageshack.us/img94/1280/92766811.jpg)
çekememezliğin, geri kafalılığın, kıskançlığın had safhaya ulaştığı, angut.com'da vip olarak bulunan yazarımtrak.

http://img697.imageshack.us/img697/3096/yuhaq.jpg

anketin yapıldığı sitenin linki verilmiş, sen oraya; "götünden sallamanın en güzel örneği" bakınız'ı vermişsin.

sonra, takımın avrupa'da esamesi yokmuş, listeye nasıl girmişmiş...

sanane kardeşim nasıl girdiğinden? satın aldı siteyi adnan polat. aynı hakemleri aldığı gibi, değil mi?

fakat kendisi hakkında, asıl sorulması gereken soru şu:

bu kadar kin, çekememezlik nereden geliyor?

cevabını da, zeka yaşının 9-10 olduğunu bildiğimden, kolayca buldum.

kendisi,17 mayıs 2000'de, kadıköy'de dünyaya gelen, ultrafanatik -o kadar fanatikler ki, çocukları doğmasına rağmen, günün anlam ve önemi itibariyle sevinçten (?) ağlıyorlar.- fenerli bir ailenin oğlu. böyle iğrenç, lanetli bir günde doğduğu için ailesi tarafından yıllarca hor görülmüş, ezilmiş. o da, kendisinin ezikliğinin tek nedeni olan galatasaray'ı, abece kurdelesini taktığından iki yıl sonra, burada itin götüne sokmaya çalışıyor.

devam et bakalım delikanlı. ama şey diyeyim; yatmadan önce belirli aralıklarla çişe git, fazla sıvı da tüketme. gördüğün aslanlı, zencili, keita'lı, nonda'lı kabuslardan sonra anneni, çarşafını değiştirmek zorunda bırakma.

he bir de genç adam, tromsö'nun kaçıncı olduğunu merak ediyormuşsun...

ben de;
avrupa'da sayısız yıl üst üste sıfır çekip, mahalle takımlarına, 7-1 gibi sikimsonik skorlarla yenilerek (bkz: 4 kasım 1992 sigma olomouc fenerbahçe maçı) ülke puanını sikerten,
hedefinin 3 yıl üst üste lig şampiyonluğu olduğunu söylerken, lig kupası garantisi veremediğini ekleyen, ve
kaybettiği maçlardan sonra ağlamaya başlayarak, "istifa edicem ulan" diyerek, hakemlerin lehine karar vermesini sağlayıp, üstüne üstlük istifa etmeyen bir başkana sahip olan,
çeyrek asırdır bulunduğu ülkenin lig kupasını alamamış olan,
gelen paranın nereden olduğu bilindiği halde, hala; "avrupa'nın en zengin bilmemkaçıncı kulübüymüşüz yav" diye ortalıkta dolaşan taraftara sahip olan

takımı merak ediyoruz. bir ipucu verip şahsımı konu hakkında aydınlatabilir misin?
kaynaklı bir başlığa, götünden sallamanın en güzel örneği bakınızı verdikten sonra; "ya hacı, o sitenin patronu gassaray kongre üyesiydi de, ondan şey ettim" , "sizden daha fazla puan alıyoruz avrupa liglerinde, ligde de ezmişiz, hepsi hüsnü terek yüzünden" gibisinden şeyler söyleyen yazar. (#6937539)

sevgili yavrum, takım sıralamalarında gördüğün puanlar, takımların avrupa liglerinde aldığı puanların 5'inci kuvveti alınıp, 500'le çarpılarak alınmıyor. her ne kadar o puanların etkisi olsa da, adamlar takımların aldıkları puanlarla nerelere geldiğine, kısacası icraatlarına bakıyorlar.

şimdi, o akıl sır erdiremediğin, galatasaray'ın fenerbahçe'nin üstünde nasıl olduğunu anlayamadığın liste(ler)de göz önüne alınan şeyleri göstereyim;

fenerbahçe:
görsel
galatasaray:
görsel

ama haklısın, yaptıkları çok yanlış bence. takımların puanlarını katlayıp katlayıp takım puanı hanesine eklemek varken, neden takımların aldığı kupalarla, geldikleri yerler göz önüne alınıyor ki?

avrupa'yı geçtim, ligde de galatasaray'ın üstünde olmaktan bahsetmişsin, okuduktan sonra kaba etim bile gülmeye tenezzül etmedi. fakat madem sidik yarıştırıyoruz, al sana ligimizde son yirmi yılın -şu galatasaray'ın ezildiği- icraat * listesi;

görsel

"bu herifin kaynak gösterdiği wikipedia'nın patronu jimmy wales'in, galatasaray spor kulübüyle bağlantısı olduğunu biliyor musunuz? adam zaten şu günlerde para dileniyor, tam bir gassaraylı valla." diyeceğini bildiğimden, şahsına özel ricamdan sonra, kendi el yazısıyla galatasaray'la bir bağlantısı olmadığını yazdığı bildirgeyi de buraya koyuyorum;

görsel

hakkın var, benim ne futbol bilgim seninki kadar, ne de senin gibi 220-230 civarlarında dolaşan bir iq'ya sahibim. ama;

katledilen koskoca bir maçın en sonunda, verilmeyen korner ve yine çalınmayan bir faul düdüğü sonrasında, maçta tuttuğu takımın gol atmasına içten içe sevinen bir hakemle birlikte, o zırlayan bebelerin, kaybedilen iki puana tepki gösterdiklerini biliyorum.

bir taraftarın söylemiyle koskoca bir taraftar kitlesinin lisanslı ürün kullanmadığına inanılmaması gerektiğini, "sadece benim gördüğüm kadarıyla" mor formaların bu sene 3 kez stoklarda bittiğini, ayrıca kombine satışı, borsa, ve lisanslı ürünlerden gelen parayla, bir takımın asla 50 milyon euro'luk transfer bütçesi çıkaramayacağını, çıkarsa bile bunun 17 milyonunun sikimsonik futbolcularla çarçur edilmemesi gerektiğini, edilse bile, parayı haydan * * bulmuş olmayan bir takımın biraz olsun giden paraya üzülmesi gerekirken, aynı transfer stratejisini devam ettirmemesi gerektiğini biliyorum.

1.5 yıl sonra gelen edit: son gelişen olaylardan sonra (bkz: aziz yıldırım ın şike suçundan tutuklanması), "hay"ı artık açabilirim. paranın sınav soruları çalmaktan, şikeden ve bilimum illegal işlerden gelmesinden bahsediyorum. daha emin olduğum şeyler de var, o pislikler ortaya çıkınca onları da yazacağım.

ulu taraftar forumu antu'nun, her kazanılan maçtan sonra; "nası siktik hobaleey" , her kaybedilen maçtan sonra da; "sokarım böyle hakemlere, federasyon istifa" temalı görseller sunduğunu, "elano galatasaray'a gelsin kadıköy'de götümü açarım" , "cristiano'yla da ben konuştum, o da fenere gelcekmiş ahuahuahau" gibisinden yorumlarla dolu olan, elano'nun galatasaray'a transferi başlığının, haldun üstünel'le elano'nun havalimanından inip, objektifler karşısında geçtikten saniyeler sonra silindiğini, tuttuğu ulu takımın ulu başkanının, sezon öncesinde 15 milyon euro peşin vermek istediği adamı *, yıl içinde itin götüne sokan taraftarla dolu olduğunu biliyorum.

son olarak bana verdiğin tavsiyede bahsi geçen 21. yüzyıl içinde takımımın; bir yıl içinde dünyanın en iyi ikinci, bir ay boyunca dünyanın en iyi birinci takımı olarak zirvelerde kaldığını, türk futbol tarihinin en büyük başarısına imza attığını, bahsi geçen kupayı namağlup alarak dünya'da hala tek olduğunu, dünyada ilk ve tek olan milenyum kupası'nı aldığını, müzesinde tek eksik olan kupayı almak için sahaya çıkan, inanılmaz motive olmuş dünya devi real madrid'i devirdiğini biliyorum.

ben bunları bildikten sonra, sayın lefter;

konuşsan ne yazaaar, konuşmasan ne yazar?
nick olarak seçtiği iki efsane ismin adını bile hiç eden aklı sıra fenerbahçeli adam.
lefter ve can bartu'nun spor ahlakının binde biri kendisinde olsa keşke.
haddini bilemeyen ergen ve fenerli bünye, sanırım. tuttuğu takımdan çok galatasaray'la ilgilenmesi de bunun bir kanıtı. galatasaray'ın başarıları, zamanında çok koymuş sanırım, yazık lan.
(#6952693) galatasaray a bok atabilmek için beşiktaş taraftarı başlığının altına dahi sıçabilen fenevli yazardır. ancak haberi yoktur ki onun boku yetmez bizim güneşimize ...
galatasaray'a karşı bir kuyruk acısı bulunan fenevli yazarlardan birisidir. kendisi için bu operayı kiev'lilerden gönderiyorum.

http://www.youtube.com/watch?v=XvYUU01RNyg
Söylentilere göre Malatya lı olan yazarmış. *