bugün

entry'ler (21)

gülnar

Dünyanın başkenti olmaya aday , okuma oranının en yüksek, ticari zekanın üst düzey olduğu Mersin'in güzel mi güzel ilçesi.

kukla

Ekonometri dersinde kullandığımız değişkenin ismi.

güzel kızların önünde lüks arabayla durmak

Hiç bir kızın hayır diyemeyeceği tek şey.

suat yavuz

Salı günü dersine gireceğim saygı değer iktisadi analiz hocası. Kpss kazanmamız için çabalayan bir hocamız.

fuat ercan

Hayatımda tanıdığım en kaliteli ve seviyeli hoca. iktisadı bana sevdiren tek insan da diyebilirim.

iktisat

iktisat sadece üniversite okumak için okunan ve bitirdiğin zaman kpss ye mahkum olduğun kıt kaynaklar bütünüdür.

hiç merak ettiniz mi

Genelde merak sonucu insanın başına çeşitli olaylar gelir ve bunların en güzeli de aşktır.

beşiktaş

Bir varoluş hikayesidir Beşiktaşlı olmak. Öyle her keze nasip olmaz. Önce insan gibi sevmesini bileceksin, hemen terk etmeyeceksin, sıkı sıkı sarılacaksın siyah ve beyaza. Onur duyacaksın yenildiğin zaman , gözyaşı dökeceksin kazandığında, sokaklara çıkacaksın kardeşlerin ile buluşmaya. Saygılı olacaksın millete laf atmayacaksın, kendi halinde yaşayıp hayata sarılacaksın vesselam. Uzun yıllar beklesen bile şampiyonluğu pes etmeyeceksin çünkü sen Beşiktaşlısın. Seveceksin, sevileceksin ama asla ve asla unutmayacaksın çünkü sen Beşiktaşlısın. Beşiktaşlı olunmaz Beşiktaşlı doğulur!

uyku kacirtan olaylar

Yarın sınav ve sen çok çalışdıysan kesin uykun kaçar.

üniversiteye bıyıkla giden kızlar

Dünyanın en güzel kızı bile olsa suratında ve ya kolunda bir tüy gördüğüm zaman iğreniyorum. Lütfen epilasyon cihazı icat edildi. Buradan tüm kızlara duyurulur.

kuran seçmeli ders olduysa incil de olmalı

Müslüman bir ülke de gizlice yapılan asimilasyon çalışması. Bazı geri kalmış insanların dine duyduğu saygısızlığın iz düşümü. Vs vs ...

lys 2012

Bir insanın geleceğini 160 dakikaya sığdıran sınavdır.

nefret edilesi hitap şekilleri

Oğlum kelimesine uyuzum. Ha bir de son zamanlar da türeyen kenks kelimesi ; sinir bozucu.

ikinci nükleer santral

Yapılma kararı alınan 2.Nükleer santral vatana millete hayırlı olsun. ilerliyen zamanlar da mutant ırkı ortaya çıkarsa hiç şaşırmam.

lost

Uçsuz bucaksız bir adada bize her şeyin yapılabileceğini gösteren, nerdeyse akşam yemeğinde açık büfe sunulan, hiç bir şey imkansız değildir mesajı veren saçma bir Amerika dizisi.

dürümün kıro yiyeceği olduğu gerçeği

Pizza, hamburger yiyen insanın çağdaş; lahmacun, dürüm yiyen insanın kıro ilan edildiği ey şanlı ülkem! Allah bizi korusun.

itiraf etmeliyim ki

Hayat gerçekten zor ve buna alışmak bana pek manasız geliyor. Yapılacak en iyi şey zamana ayak uydurup eğleniyor gibi gözükmek ya da kendi kabuğumuza kapanıp ölümü beklemek. Bana soracak olursanız ne mi yapıyorum ; nefes aldığım her 24 saati pişman olmadan geçirmeye çalışıyorum.

yaşanan en büyük acı

Evin içinde hızlıca hareket ederken ayak serçe parmağını masanın ayağına çarpmaktır.

asistanlara duyulan nefret

Bir sene önce kopya çeken, öğrenci yemekhanesinden yemek yiyen, paso kullanan; bir sene sonra ise her şeyi bildiğini zanneden fakat geçmişte ne olduğunu unutan, öğrenciye bağıran, taksi ile otobüs durağına giden, hocaların peşinden koşan, lüks yerlerde takılmaya çabalayan ve öğrenciye yüksek den bakan gereksiz insan kümelerine asistanlar denir.

öğrenci evi

Sabah patatesli yumurta, öğlen patates kızartması, akşam patates haşlama ve gece geç saatte çeşitli makarnaların yapıldığı; özellikle yeni fikirlerin ve erkek muhabbetinin doyasıya yaşandığı dört duvar.
Dip not:Öğrenci her zaman suçludur.