Lisans Yerleştirme Sınavının 2012'de de yapılacağına işaret olan sözdür (ukde).
2012 yılında yapılacak lys sınavıdır.
bu yıl bir sorunla karşılaşırsam gireceğim sınavdır.
yanlış tercih mağduru olaraktan 2011 de tekrar giriyorum..
(bkz: reserved)
(bkz: bu alane reklam verebilirsiniz)
eger sinav sistemi degismezse 2012 yılında yapılacak sınavdır.

(bkz: ukde)
(bkz: doğmamış çocuğa don biçmek)
(bkz: dereyi görmeden paçaları sıvamak)
(bkz: buralar hep dutluk)
(bkz: lys 2012 kopya skandalı)
(bkz: reserved)
belki girip derece kasacağım sınavdır. ya da siktir et ya milletin önüne geçip hak yiyen itlerden olmayalım.

sonra basına şöyle bir demeç verir itler : " zaten galatasaray hukuk'tayım, öylesine girdim kendimi denemek için..."
net orospu çocuğu.
yarın 1. ayağı olacak olan sınav. lys 1 de yani matematik geometri sınavında herkese başarılar.
2012 filmine göre öğrencilerin gireceği son lys sınavı olacaktır . şimdiden girecek arkadaşlara başarılar . kimyadan bu sefer 4 soru hatalı bekliyoruz haydi ösym göster kendini .
adının ''lys '' olmayacağı sınavdır.malum ösym o kadar güzel isimler buluyor ki elbet onlardan biri olacaktır.
(bkz: #12244361) adının lys olmayacağı sınavdır. nitekim ösym bu sisteminde değişeceğini söylemiştir.
yavaş yavaş kastırılmaya başlanması gereken sınavdır.
Hazırlanırken , üniversiteki abilerden , ablalardan : ''Üniversitede bu sınava 100 kez girmeye razı olacaksın '' lafını işitmenize neden olan sınav .
iyi bir üniversite kazanmak isteyenlerin sıkı çalışması gereken önemli bir sınavdır.
ilk defa girecek olan arkadaşların gözünde ne derece büyük olduğunu tahmin edebildiğim, lakin üniversiteye geçildiğinde her gün tekrardan girmeye razı olunacak sınav.
önümüzdeki sene büyükçe bir skandalla gündeme gelecek olan sınavdır.

(bkz: ösym)
(bkz: yazarın medyum yarrağı yemesi)
mat2 nin zor olması istenen sınav. edeebiyat coğrafyayı herkes yapıyor zaten, bırakın matematik belirleyici olsun bari.
bazı insanların hatırlatmadığı taktirde kimseyi strese sokmayacak sınavdır.
liseli panpalarımızın ilk defa gireceği üniversite sınavıdır.
gg sınavıdır.

ufak ufak stres? başlığı up'layan arkadaşın yaptığı şeyden haberi yoktur. kafa dağıtmaya gelmiştim ulan allahsızlar!
ygs'den alacağım o muhteşem sonuçtan sonra oturup eşek gibi çalışacağım sınavdır.
şimdiden çalışılması gereken sınavdır.şahsen cumhuriyet dönemine çalışmaya başladım.
Bir insanın geleceğini 160 dakikaya sığdıran sınavdır.
başvuru yapamadığım sınav.
başvuruların başladığını ayın 28'inde öğrendim, bugün bankamatiğe gittim parayı yatırdım kabul etmedi o.ç bankamatik. hiçbir sebep göstermeden paranız iade ediliyor dedi.
edit: Pazartesi başvurabildim ancak.
yaklaşık bir milyon adaya başvuru yapmaları için 4 gün verilen sınav. 24-30 ne demek ya? 24-28 arası haftaiçi 28-30 haftasonu ve haftasonu bankamatikler kurum ödemelerini kabul etmiyor.