bugün

entry'ler (23)

semih öztürk

Bugün konseyde bir ameliyat yapmış şahıs. zekiliğin yanında zekası daha düşük insanlarla aynı dili konuşabilmesi de süperdir ki bazıları bunu bile anlayamaz * .

nitekim finale çıkacağını düşündüğüm yarışmacı * . destekcisiyiz...

yalnız bugün konseyde o sekizi nasıl mort oldu lan ahaahahahaha.

semih öztürk

zekasıyla dilini birleştirerek ortaya mantıklı bir şey çıkarıp önüne geleni gömen kişidir. Ayrıca yarışmacıların tabuları ve ön yargıları yüzünden dışlamasına rağmen hepsinin ağzının payını vermiştir.

arkandayız !!

berk can ceylan

yetenek sizsiniz yarışmasında finale çıkabileceğini düşündüğüm çok yetenekli bir dansçı.

berkcan ceylan

yetenek sizsiniz yarışmasında finale çıkabileceğini düşündüğüm çok yetenekli bir dansçı.

5 ocak 2016 kenan sofuoğlu hakan çalhanoğlu olayı

Hayır sonuçta hakan çalhanoğlu büyük bir futbolcu ve de kenan sofuoğlunu tanımadığını da söylemiş. ben çok ünlü biri olsam ve biri bana gelip ben xx kişisiyim dese tabi ki de numaramın bulunmasından tereddüt ederim. (ayrıca onu yazan kişinin ben kenan sofuoğluyum diye dalga geçme ihtimali hiç mi yok ? ) zaten o kenan sofouğlunu aşağılayıcı ve ya hakaret edici bir şey söylememiş tek söylediği tanımadığı bir insanın numarasını nasıl bulduğunu merak etmesi. ayrıca bu konuşmayı ifşa etmek ne kadar doğru bir davranıştır tartışılır.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Aynur Aydın - Günah Sevap

https://www.youtube.com/watch?v=90avShATC-0

çocukken alınan tadın şu an alınamadığı şeyler

Sayısı oldukça fazladır. Bilgisayar mı desem bisiklet mi yoksa dondurma ? Çocukken zar zor aldığımız şeylerin çok zevkli olup büyüyünce rahat bir şekilde alma imkanımız varken hiç almak istemememize bakarsak "neden zenginler depresyona girer?" sorusunun da cevabını vermiş oluyoruz.

o işi yapınca biz naptık diyen bayan

eğer sabah demişse sarhoş olması ihtimal dahilindedir.

bagu

manga değildir çizgi romandır mangayı bir araştırı. onun haricinde mükemmel sürükleyicilikte ve etkileyicilikte olan bir çizgi romandır. (hayatımda hiç çizgi roman okumamıştım). insan her gün çıksın da okuyayım diyor ama olmuyor işte.

ilk buluşmaya bikiniyle gelen kız

kızı bilmem de adamın ali ağaoğlu olması ihtimal dahilindedir.

ateistlerin sadece islama karşı olmaları

@5 ülkenin %95 i orkalara tapsaydı görürdüm ben seni.

burak oyunda

"bu çocuk bottttuuurr" şeklinde yazı yazanların nasıl teknoloji bilgisi olduğunu merak ediyorum doğrusu. (bkz: türkiye nin teknoloji ile imtihanı) açın bir kanal 200 bot izlenme getirin. bakın bakalım youtube videonuza nasıl davranacak en iyi ihtimalle 30 izlenmede kalacaktır. he 60 - 90 da falan kalırsa şanslısınız yani. türkiye'nin en büyük 2. kanalının herkes bot olduğunu tespit edebiliyor bir tek youtube mu anlayamıyor? bunu iddia edenler youtube'un bunu anlacayacak bilgisi ve de teknolojisinin olmadığını kendilerinin bu bilgi ve teknolojiye sahip olduklarını mı düşünüyorlar ? (bkz: saçma ötesi varsayımlar)

ateistlerin sadece islama karşı olmaları

işi hakkıyla yapanlar haricinde saçmadır. bir düşündüğümüzde bundan yüzlerce yıl önce güneşe tapılır iken güneşin tanrı olmadığını ispatlamaya çalıştılar. şu anda bu inanışın doğru olduğunu aklımızın ucundan bile geçirmiyoruz. ama burada kilit nokta şu kimse şu kişi o zamanlar bunun için savaştı bu kişi güneşin tanrı olmadığını ispatlamaya çalıştı demiyor. bundan yüzlerce yıl sonra da aynı şeylerin olma ihtimaline karşı boşa çaba dememiz mümkün olabilir.

aldatan adamın penisi kesen kadın

kadın gibi kadındır...

erkeklerin seks düşünmediği anlar

(bkz: zevk sigarası)

online olup bir şey yazamayan yazarlar

farklı türleri olabilir tabi. her önüne geleni yazmayıp az ve öz iş yapan bin düşünüp bir konuşan statüsünde de olabilir. Hiç bir şey düşünmeyip sadece başkalarının düşüncelerine sadık kalan biri de. belki söyleyeceği şeylerden çekiniyordur. çok geniş bir kitle yani...

aliexpress te 5 cente satılan bluetooth kulaklık

alanı bilmem de satan arkadaş çok zeki 0.05$ da para mı diye alıcak herkes. sonrası matematik işte adam bedavadan bir sürü para kaldıracak.

seren şirince

Ya mükemmel bir oyunculuğu var ya da süper ötesi şirin bir insan.

alkolün beyne verdiği zararlar

"Zeki insanlar neden mutsuz olur ?" Sorusuna da bir cevap sanırım bu başlık.

aldatılan kadının aldatan erkeğini affetmesi

hiç yapılmasını savunmadığım davranıştır. bir erkek olarak söylüyorum ki kadınlar böyle şeyleri affetmemelidir.