bugün

entry'ler (35)

gelecekteki sevgiliye mektup

hayatını verdiklerin bir anda hayatından çıkacaklar, daha sonra adını bile duymadıkların en mahrem gülüşlerinin sahibi olacaklar, bu döngünün içinde bana rastlayacak olan kişi: çok acele etme bırakta biraz nefes alayım

hayattayken cevabı asla bilinemeycek sorunlar

paranoyalarla dolu anlarda -aslında- gerçekte ne olduğu.

sarı çiçeğe sorulacak alternatif sorular

what's up?

evlendikten sonra arayan sevgili

siktiğimin orospu çocukları, olmaz olasıca olandır.

ağır bir hüzün çöktügünde yapılması gerekenler

siktir etmek kadar tatlı, tatmin edici bir şey yoktur. on sene sonra hatırlayacak mısın bu derdi, hayır. o halde yineleyelim. siktir et

kızları etkilemek için öğrenilecek diller

öküzce. en geçerli dildir bir kızla iletişim kurmak için. zira bütün öküzler ilişkilerini bu yüzden mükemmel bir şekilde yürütürler. bu yüzden bütün kızlar öküzlere taparlar.

terk eden sevgili

köpekler gibi pişman olması da, terk ettiği anda unutması da bir. giden unutulmaz diye yaygın bir inanış var hani, yalan dostlarım yalan, terk eden de terk edilen de öyle bir unutulur ki kendi bile inanamaz.ama şu bir gerçek ki terk edene, eski manitayı biriyle görmek öyle bir koyacaktır ki işte bu biraz sarsıntı yapabilir.

kadınlar olgun erkeklerden hoşlanır

para olgundaysa mantıklı bir önerme. yani paran varsa çükün bile olmasa olur vesselam.. hoşlanır bu kadın senden.

anneden nefret etme sebepleri

yoktur..

aşk

karşındakinin bulunmaz hint kumaşı olduğunu sanmanla, hıyarın teki olduğunu anlaman arasında geçen zamandır.. yaşasın pakize suda

giden sevgiliye söylenecek son söz

hoopp! sen gitmedin ben yol verdim..

kadın dırdırı

Allah binbir türlü belanı versin diye haykırasımı getiren durum.. haykırabildim mi? hayır. neden? bela okumak iyi bir olay değil.. şaka bi yana kötü bi durum ya

fenerbahçe nin şampiyonlar ligi nde sıfır çekmesi

bir maçta 8 gol yemekten daha şaşırtıcı bir hadise değildir( 8- 0 a kadar 7 farklı bir maç bile olmamış olduğunu tekrar hatırlatalım) şampiyonların katıldığı bir ligde 6 maç kaybetmis olmak... ne de şaşırtıcı.. amannn Allahım tunç ölmüşşşş

kadın olmanın zorluğu

efenim bunun yanında gözle görülür kolaylıkları da yok değildir. o yüzden çokta dramatize etmeye gerek yok.. ağzının suyu aka aka bakan o varlıklar olduğu sürece ( erkekler bee) götü hep atmosfer seviyesinde olan bu dişiler o zorluk dediklerinizi tuz biber olarak görmeye ve zevkini çıkarmaya devam edeceklerdir.

beşiktaş ın türkiye kupası nı iade etmesi

gerek yok böyle kahramanlıklara o zaman mahkeme kararıyla aldığı ikinci yıldızıda iade etsin
kartalkral, hadi görelim beşiktaşlı duruşunuzu be erkekler.

iz bırakan kitap cümleleri

(bkz: suç ve ceza-dostoyevski)

aynı anda birden fazla tavşanın peşinden koşarsan hiçbirini yakalayamazsın.

3 korner 1 elham

'beni güzel hatırla, gidiyorum' diyerek veda etmiş, gözlerin aradığı absurd adam. sağlam klavye.

tanrının varlığını tek cümleyle açıklamak

doğanın ve canlıların yapısının olağanüstü olması ve yıllar boyu devam etmesi rastlantı olamayacağına göre bunu yapan bir ilah var demektir.

sevgilinin eli

her ne olursa olsun alışılmaması gerekendir. çünkü eğer alışılmışsa ve bırakan taraf oysa düzelt şimdi paramparça olan hayatı düzeltebiliyorsan.

asgari ücretin altında bir ücrete çalışmak

Küçük Anadolu şehirlerinde okuyan öğrencilerin sık sık başına gelen durumdur, işverenin sahte acı bir ifade sergileyerek: bizimde kazandığımız belli genç sen çalışmak istemezsen çalışacak adam çok işine gelirse şeklindeki sözleri her şeyi ifade eder, daha da kötüsü o ücrete çalışacak adamın gerçekten de çok olmasıdır.