bugün

entry'ler (10)

bilgisayar mühendisliğine giriş

ülkemizdeki çoğu bilgisayar mühendisliği bölümünün eğitim dili ingilizce olduğundan bu dersin adı da genelde introduction to computer engineeringdir. ders kodu da CE 101'dir büyük ihtimal.

mehmet topallı valencia

2010-2011 futbol sezonuna gayet iyi başlamışlardı.

yaşlıların en hasta benim yarışması

bir de tartışırlarken sanki marifetmiş gibi, "o da bir şey mi bee, ben de hem kalp hem tansiyon var. peeh" şeklinde cümleler kurarlar.

sigaraya başlamak

insanın, "istediğim zaman bırakırım nasıl olsa yeaa!" diye kendini kandırmasının ardından başlayan süreç.

orta doğu teknik üniversitesi

türkiye'nin en iyi mühendislik okuludur.

emre çolak

çok iyi oyuncu olacağına inancımı yitirdiğim galatasaylı genç futbolcu. umarım yanıltır bizi ama şu anki görünümüyle ikinci aydın yılmaz vakası gibi görünüyor.

apaçi tipli portekizli kanat oyuncuları

diğer apaçilerden tek farkları, youtube'da arabesk rap ya da dans videoları değil gol ve asist videolarının yayınlanmasıdır.

tek ırkın insan olması

tüm dünyanın komünizmle yönetilmesini sağlayacak bir durum. zira bu durumda dünyanın her noktasından, bütün insanlar eşit miktarda hak talep ederler. kötü mü olur? hayır, çok da güzel olur. hatta işin doğalı budur.

izmir

sakinlerinin, feriştahı gelse değişmeyeceği şehir.

demokrasi

şüphesiz ki belli bir çoğunluğun her türlü gücü ele geçirdiği yönetim şekli olmamalıdır. zaten o yönetim biçiminin adı oligarşi oluyor.