bugün

sonunda insanı bıktırıp,birbirini sevmelerine rağmen ayrılmalarına neden olacak durumdur.evet bugün başıma geldi,erkekten bile kıskanır oldu ,evden dışarı çıkma diye tembihlemeye başlamıştı en sonunda ayrılalım mesajımı atıp üzülmeme rağmen ayrıldık.
bıktıran ve kaybeden sevgilidir. zira ne ilgiyi, ne sevgiyi, ne aşkı, ne saygıyı, ne güveni barındırmaz aşırı kıskançlık. tüm bunları düşmanı beller, gördüğü yerde hançeri sokar. yavaş yavaş kaybettirir kanı. sonuç malum.
Herşeyin fazlası zarar, hastalık boyutunda ise daha da zor.
zamanla bunaltan sevgilidir. evet.

kıskançlık güzeldir ama aşırıya kaçtığında hatun/er kişisini sıkmaya başlar.
sonra terkedilirsiniz işte.
aşırı kıskançlık; kendine güven duygusunun eksikliğinden kaynaklanır.hastalıklı bir durumdur.bu duyguyu çok fazla barındıran 'sevgili' değil 'hastadır',
kıskansın nefes aldırmasın hatta ama ben de onu kıskandığımda laf etmesin yeter ama eğer laf edecekse gram kıskanmasın .
(bkz: eski sevgili)
Aşırı şekilde sevdiğini iddia ederek kendini savunacak sevgilidir.
Her şeyin fazlası zarar tamamda bunun normali bile zarar.
ilk zamanlarda keyiflidir ilerleyen zamanda yaşam enerjisini sevginin tüm güzelliklerini aşkı süpürür yok eder,
dengeli saygılı bir şekilde az miktarı haz verir tıpki tuz gibi hayatın tadı .
kıskanç olmayan dalyarraktan bin kat daha güzel insandır. seviyordur allahına kadar.. kız ya da erkek helal olsun lan ona.
sonrası için durum daha da kötüleşir... sevgili arar ağlamaklıdır ,söz bir daha yapmayacam der ama nafile affetseniz bile yine yapar yine yapacaktır.
tecrübeli sevgilidir. çok güvenin de ebenizin amını görün.

aldatıldıktan sonra götüne sok o ilişkiyi. sen bir sürü emek vereceksin, kendini kısıtlayacaksın bazı şeylerden ama o gidip aldatacak. sikerler öyle işi.

günümüzde bir kıza yüz tane erkek yazıyor aq. hatun kişisi ne kadar güvenilir olursa olsun bir müddet sonra götü illa ki kalkıyor.

erkeklere ise yazan kız sayısı daha az olduğundan, aldatma ihtimalleri daha düşük.

çok seviyorsan, gel de kıskanma aq şimdi.
ne kendisine ne de sevgilisine zerre kadar güvenmeyen ve saygısı olmayan sevgilidir. olmaz o iş kaçın.
'Kendine güvenmiyor o şekerim' mavallarından uzaktadır. insan denen varlığı bir takım olaylar sonucunda çözümlemiş kendi dünyasını sterilize etmenin peşindedir.

Her bir avanağın, her bir paçozun yanlış değerlendirmesine maruz kalır ama o'nun zaten bu güruhla işi yoktur.

Sterilize, rafine insanlar arasında yaşaması gerekir. Temiz insanlarla dünyası aydınlanır.

Bir insan kıskanmaya başlıyorsa bir yerlerden bir takım köpekler ulumaya başlamışlardır, bu sadece onun bir uyarısıdır. Öyle 'bir mesaj attım bıraktım hacı' puştluğunu hak etmemiştir. Seviyorsan zaten çeker, elinden geleni yaparsın lan dümbük! Bir sevgiliyle yaşamaya karar verilen dünyada başkalarına ne gerek var ki zaten amk?

Not: Kıskanmayan insan (aslı karı ya da, herif olacak) senin her arkanı dönüşünde başka baldır bacaklar yalayacaktır. Sana da mani olmayıp, mani olma bana şekerim uyarısı vermektedir.

Not 2: Önce bi sevgi, aşk, ilişki, bok nedir o durumu anlayıp dinleyin, ondan sonra başkalarını davranışlarından asmaya kalkışıp ortalık yerde ahkâm kesin. Yalnız bunun için Allah'a inananların konuyla ilgili ayetleri de gözden geçirmeleri, emirleri hatmetmeleri gereklidir.

Not 3: Hiç mi bi bok yapamadın? Seviyorsun madem bir profesyonel yardım almasına sebep olsaydın. Baba parasıyla, konu komşu, mahalle bıçkını akıllarıyla olmuyor di mi bu işler?
kapıya koyun rahat edin. duzelmezse bana gelin. bir daha kıskançlık yapamaz.
yakın zamanda eski sevgili olacaktır.

aaa ben suçu kıskandıran tarafta ararım ama zaten aradaki bağ kopmuş bitmiş.
iki tarafada yeni ilişkilerinde mutluluklar.
ağzının ortasına kürekle vurulması gereken sevgilidir.
eninde sonunda terkedilecek olan sevgilidir çünkü asla düzelmeyecektir.
bunu bir ortamın içindeyken yapıyorsa densizdir, aptaldır ama evde başbaşayken yapıyorsa çekicidir, haşindir, devamında sağlam bir seks ile taçlandırılmalıdır.

he tabii ezikler bir bok sanar kıskandırılmayı, o da ayrı bir konu.