bugün

2015 te çıkacak telefondur.
Eğer yine batarya sorunu çözülmemişse boşş.
şimdiden sızan telefon.
2014 ağustosunda cıkacağı söylenen cihaz. lan ben xperia z2 için para topluyordum daha bismillah.
şimdiye kadar edinilen bilgilere göre z2'den fazlaca bir farkı olmayan telefon. aradaki fiyat farkı çok fazla olacaksa satmayacaktır. ha z2'yle yakın fiyata satılırlarsa bu sefer de z2 satmayacaktır. vaio'nun marka haklarını başka birfirmaya devrederek notebook piyasasından çekilen sony'nin telefon mevzularına biraz daha fazla odaklanmasını beklerdim. darısı z4'e artık.
reservesi alınması gereken telefondur.
tanıtımı (unboxing) suyun altında yapılmış telefondur. ahanda şöyle;

(bkz: underwater unboxing)

http://www.youtube.com/watch?v=uIf9GdCzY_Y
türkiye satış fiyatı ve tarihi açıklanmış çok para çok
http://goo.gl/SrqupJ
bakalım bir aksilik çıkmazsa 1 hafta içinde elime geçicek olan sony'nin harika kameraya sahip amiral gemisi akıllı telefon. kamerasının kalitesini bu telefonla çekilmiş şu resimler açıkca gösteriyor: http://imgur. com/a/isvWw

edit: şimdi telefon 3 gündür elimde hala bilmediğim kullanmadığım özellikleri vardır ama kısaca özet geçmem gerekirse hem telefonu cebinde taşımak isteyip hem de büyük ekran isteyen birisi için 5.2 inçlik ekranıyla müthiş bir nimet. 3gb ram'i var hiçbir şekilde kasma yaşamadım gerçi eski samsung s3'den bildiğim kadarıyla android'de 1 sene sonra başlıyor o kasmalar dikkatli kullanacağız artık. kamerası 20.7mp müthiş karanlıkta uzaktan çekimlerde yaklaştırınca dahi harika bir netlik var. ön kamerası da 2 küsür mp ama hiç yabana atılcak gibi değil.
herhangi bir android telefondan geçicekseniz hiç tereddüt etmeyin ios'dan geçecekseniz de bir düşünün göz önünde bulundurun derim.
kesinlikle ısınma sorunu yaşatmayan seri, kamerası çok net çeken güzel bir akıllı telefon. almayı düşünenlere kesinlikle önerebilirim.
ısınma sorunu çözülmüş, renk canlılığı karşısında dehşete düşeceğiniz, kamerası gerçekten çok iyi olan, ve sonunda bakır rengiyle benim olan doğa harikası. Su yeşili rengi türkiyeye giriş yapmamış. Şarjı stamina modunda 2 gün aktif kullanımda dayanabiliyor.
yeni aldığım telefondur. moruk yok böyle bir şey telefonu dolduralı 3 gün oldu -ki paso kurcalamama rağmen- şarjı %20 ye kadar düşebildi.
abd de kaç para olduğu merak edilendir. yakın zamanda bir arkadaşımın annesi abd ye gidecek bundan almayı planlıyor ve abd deki satış fiyatı ne kadar bilmekte yarar var.

z2 ile arasında pek fark olmamasına rağmen param olsa ilk alacağım telefondur. artık z4 de göreceğiz quad hd ekranı. tek eksisi bu diyebilirim.
Bugüne kadar aldığım ve sonrasında pişmanlık duymadığım, sevmekten öldüğüm telefon. Çok çok iyi. Tamamen oyun üzerine kurulmuş bir telefon. PS4 uyumlu. Şöyle ki Joystick' e takıyorsunuz telefonu ve telefon playstation ekranı oluyor. Sanki elinizde PSP varmış gibi hissediyorsunuz. Ayrıca kamerası harika. Ses kalitesinden bahsetmiyorum bile. Sony sonuçta. Isınma sorunu yok. Samsung telefonlarda ara sıra yaşanan saçma sapan ekran donması sorunu hiç yaşamadım. Kit kat var. Ayrıca Play Store gibi Sony' nin kendi oyun arşivi var ve onu görünce "Playstore' dakiler de neymiş canım" diyorsunuz. Fiyatı biraz pahalı ama değer. Muhteşem bir telefon. *
Tasarımı kötü olan telefon.
arkadaşimin pes oynadigi telefon.
Ekranı inanılmaz dandiktir aldığım günün ertesinde elimden düşüp paramparça olmuştur hatta aynı telefon dan arkadaşım da aldı ve onunki de cebinde kırıldı, kamerası ısınmadan dolayı hemen kapanır yani demem o ki z1 ve z2 modelleri ile sağlam lık konusunda yarışamaz bile.
edit : evet telefonun ekranını yaptırdıktan sonra sattım ancak alan arkadaşında elinden düşmesi ile ekranı tekrar kırılmış, kesinlikle alınmaması gereken telefon.
(bkz: sony xperia z4/#26590841)
götü iphone komple bozulduğu an geçmeyi düşündüğüm cihaz.
Muhteşem telefon. Bakır rengi olanına sahibim ve çok memnunum.
sony\'nin pahalı telefonlarından.

Yurtdışından alınabilir.
dün D6603 versiyonu elime geçmiş olan aşmış telefon. eldiven varken kullanabileceğiniz glove mode dan tutun da akıllı ekran çevirme gibi kullanıcı dostu birçok yenilik getirmişler. teknik özelliklerinden bahsetmeye bile gerek yok zaten. hızlı, kasmayan bir cihaz ve arka kamerası da özellikle gündüz çekimlerinde kendini aşmıştır.

hepsiburada.com da 1800 tl lik kampanya bulunmakta.

http://www.hepsiburada.co...oryId=371946&site=old
Fiyatı düşsün alacağım dediğim telefon.
Kullandığım hem kasa, hem özellik olarak çok verimli bir telefondur.
Z4 çıkınca fiyatı düşünce alınması gereken telefondur. Piyasadaki en uzun batarya süresini veren Android telefon,en sabit arayüzüne sahip androidlerden biri bir de en dayanıklı ve şık telefonlardan biridir. En son model bende olsun takıntısı yoksa kesinlikle alınması gereken telefondur.
sony'nin durmadan amiral gemisi çıkarması sonunu hazırlıyor. z1 çıkalı ne olduki rakiplerine kıyasla. hızlarına yetişilmiyor.