entry'ler (19)

aşkım hadi sana prezarvatif alalım diyen kız

bir de prezervatif almak isteyen kız modeli vardır.

bu sabah kahvaltınızı kim hazırladı

elbette kendim hazırladım. arkadaşlara da hazırladım, kahvaltının ardından masadakileri toplamaları koşuluyla. masayı da ben topladım.

sözlük kızıyla evlenmek zorunda olsanız kim olurdu

gönül bu, ota da konar boka da.

konar, konabilir.

gecenin yarım kalmış hayali

cebimde üç paket sigara vardı. biri açılmamış, diğer iki pakette ise birer tane sigara vardı. ters çevrilmişlerdi. anladınız. dilek sigaraları. birinin dileği dilenmişti çoktan tarafımca: paket ilk açıldığında. diğeri ise dileksizliğe mahkum edilmişti, başkasınca dilenmesi maksadıyla.

sevgilisi olduğu halde başkasına aşık kız

ayrılık yakındır.

ya da burada insanları idare etmekten haz alınır. her ne kadar, ilk etapta, birden fazla erkekle duygusal anlamda diyalog kurmaları garip gelse de bazılarının erkeğe benzer mantıkta hareket edişi, yetiştirilme tarzları, özgüven eksikliği, yalnız kalma korkusu vs. anlaşılmalarına yardımcı olmuştur.

bir de kadın, kendini garantiye almayı sever.

vurdum duymaz insan

genellikle takdir edilen türlerdir. ancak bu türler ikiye ayrılır. gerçekten vurdum duymaz olan ve olduğu zannedilen.

galiba metrobüste aşık olmak

aşık olunan kişiden çok aşık olmaya aşık olmak geceyi atlatmayı kolaylaştırabilir. en azından bir sonraki metroda.

parliament in 15 lira olması

parliement içmediğimden ve sigarayı bırakmayı düşündüğümden herhangi bir duygusallık yaşamadığım durumdur.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

yann tiersen - porz goret.
neroche - earth druid.

tayt giyen kızın her yerinin belli olması

ilk çıktığında, moda olduğunda, oldukça garipsemiştim. hala garipsiyorum. demek ki hayal gücüm geniş.

yazarların kot ve tişört sayıları

başlığı açanın, uludağ'ı denek olarak kullanarak, acaba kot mu yoksa tişört işine mi girsem hayalini netleştirmeye çabaladığı sorudur.

tişört daha çok ve genellikle sade.

moral

bir de morel versiyonu vardır, duyduğunda dağlara bayırlara kaçası gelir insanın.

tumblr

her ne kadar fotoğraf araklamak ve altına iki üç cümle yazıp diğer sosyal medya platformlarında paylaşmak için cazip olsa da günden güne amacından sapan, saptırılan blog sitesi.

aşk her şeyi affeder mi

aşık olanın gözü kördür, kulağı sağırdır, hissetmez acıyı. mutlu olmaya çabalamaktır aşk. mutlu olmayı arzu eden, geçmişinde deneyimlediği ışığı tekrar görebilmeyi arzulayan aşık affeder.

insanlar seks yapmayı bilmiyor

genellikle seks sırasında birey kendisini düşünüyor. empati sekste de lazım. mesela tarih alanında olduğu gibi seks alanında da geliştirebilmeli insan kendini. farklı hazlar yaratabilmeyi, karşı tarafı mutlu edebilmeyi başarmalı. 5 dakkada işini gör donunu çek falan bunlar ayıp şeyler.

kendinden taviz vermeyen insan yalnız kalır

ya da terk edilir. insan sosyal bir canlıdır. yalnız kalmamalıdır. en azından yalnız olduğunu belli etmemek için rol yapmalıdır.

senden bana yar olmaz

eski kız arkadaşım yolladığında, dinledikten sonra, "gerçekten benden sana yar olmaz mı?" dediğimdir. aldığım yanıt ise "şarkının ismine takılma, bu huyunu sevmiyorum." sonuç: ayrıldık, benden sana gerçekten yar olmazmış.

çukurca da 63 teröristin etkisiz hale getirilmesi

kabinedeki değişikliğin ardından karşılaştığımız sevindirici haber. bu tarz haberleri daha sık görebilmeliyiz, görmek istiyoruz!

hoşlandığı kadına açılmaya cesaret edemeyen erkek

bir zamanlar hayatında yer edinen kadından dolayı karar alma mekanizması zayıflayan ve duygusal bunalım yaşayan erkektir.