bugün

entry'ler (44)

kızlardan kızlara tavsiyeler

hangi erkekle, nasıl bir ilişki kuracağınızı iyi düşünün hatta enine boyuna düşününün. aksi taktirde sonunuz için ne desek kelimeler kifayetsiz kalır... (bkz: münevver karabulut)

seni sevmek nedir

bana hayran olmaktır. her gün bir şeyler imzalatmak istemezsen, devam edebilirsin.

üniversite öğrencisini sinir etme yöntemleri

söz konusu öğrenci, Anadolu Üniversitesinin örgün bölümlerinden birini okuyorsa;
Bölümünü sorup ardından "açıköğreti mi?" diye sorulmasına fena halde sinirlene bilir.
misal (bkz: du hast).

kıro34

devamının "@hotmail.com" veya bilumum benzeri mail hesabı uzantısıyla doldurulması ne kadarda muhtmel olsada. ben hotmail'i yüksek ihtimal olarak gösteriyorum.
saygılar.
ukteci altına boş bakınız kalmasın diye not düşmüşdü, ben de doldurdum.

lisedeyken jöle kullanmayan öğrenci

bu benim diyebilirim. Bu tip öğrencile rya zeki olduklarından ya da sağlıklı yaşama çok düşükün olduklarından ikiside aynı kapıya çıkdığından sadece zeki olduklarından diyelim jöle kullanmazlar.

Bu benim diyebildiğim bir şey ama zeki kısmıda ben de diyemem. çünkü lisedeyken ben
saç döker diye jöle kullanmazdım. saçlarımı şekerli su ve limonla şekillendirirdim.
sonra öğrnedimki bende genetik olarak saç dökülme mevzuhu varmış. bünyem böyleymiş...

hoşgelmişler

diyenin ardıdnan buyursunlar efendim, buyursunlardemessi kesin kes derecesinde muhtemel olan, bir tür tepki belirtisidir.

sokakta gördüğü her hayvanı seven insanlar

benide sevmeleri muhtemeldir.

zallıncak

zalın yapdığı muhtmelen salıncakdan devşirme bir oyuncak olması muhtemeldir. ben ukte dolsun, ortam şenlensin diye bu başlığı açtım.

başeğmeyen kadınlar

Feminis olma ihtimalleri yüksek olasada haklı oldukları ve haklarını sonuna kadar savunur kişilklerde bulundukları içinde bu davranışı sergiler durumda olan kadınlardır.

benim sevgilim fenerbahçeliydi

ve ayrıldık şeklinde yorumlayacağım ukte olmakla beraber hiç öyle uzun uzatıya tanımlamalara giremiyeceğim başlıkdır. Açan niye açmış bilmem...
ben iş olsun diye dolduruyorum. Maksat ukte kısmında yer doldurmasın... bana niye dertse*

ayarını da al git

kasıntı bir ukte olarak gördüğüm, insanların bir birine tahmülsülüklerinin sonuçunda birbirlerini küçük görerek çeşitli ortamlarada rezil kebaze etme çalışmlarının nokta cümlesi/kelamı niteliğindeki söz öbeği.

Ayar verince ne oluyorsa!
Ne verdiğin değil, nasıl veridğin seni yüceltir...

bana aci da olsa dogru konus

kafayı bulunca düğünde halay çeken metalcinin ertesi gün
sen dün halay çekdin diyerek geyik yapan arkadaşlarının doğruyu söyleyip söylmedikleriniz anlamak için onlara yalvarış şekli olabilmesi muhtemel başlık.
bakın metalciler için ne kasıtım ama...

yeni metin belgesi

gereksizlikler üzerine yazmakdan üşenmiyeceğimizin, üşenmediğimizin ve özendiğimizin entryleri ile ispatı olan başlık.

volkan ipek

tanımadığım birinin adına açılan bir başlık. şiir yazıyormuş

çöp kamyonu şoförünün çöpçüleri beklememesi

hiç kızdığı oluyomudur diye merak ettiğim ve garibsediğim durum.

ferruh uztug

dün gece anna karenina ilkesi kitabını görerek vauy dediğim kişi.

halkla iliskiler ve reklamcilik

Türkiyedeki En kralıAnadolu üniversitesi iletişim bilimlerifakültesinde bulunan bölüm.
(bkz: Ferruh uztug)

Okumasakda, ünü bize kadar * *

hir

Halkla ilişkiler ve Reklamçılık bölümünün kısaltmasıdır.

balkan harbi

*balkan harbi ha nerelrdesina bi sen, kaç gündür.
-Oğlum iş-güç, tez yazıyoruz kolay mı?
*Balkan Harbi ha, kolay mı tez yazmak?
-Bilmem daha başlamadım!
*iyi be! O zaman, bir ara zor diyeceksin diye korkdum...
-...

göte girmemesi gereken şeyler

fitil gibi şeyler hariç her şey, girmemesi gereken şeyler kategorisine girer.***