bugün

entry'ler (20)

annenin sevgiliyi beğenmemesi

annem diyorsa illaki bişey görmüştür ailemle aramı hayatta açmam ve karşıma kimseyi almam o yüzden güle güle sevgili.

erdoğan ın islamcı olmadığı gerçeği

Erdoğanı her yeri imam hatip yaptı diye islamcı diyemezsiniz. Önceden imam hatiplerde bir emek vardı. Şimdi ise afedersiniz birbirini parmaklayan çocuklar imam hatiplerde yer alıyor. Durmadan Avrupa birliği yerine biraz islam veya Turan Birliğinden bahsedilse bence daha çok başarılı olur. Oylarıda daha fazla artar diye düşünüyorum.

charles bukowski

Ağzından bal damlayan arının bile, kıçında iğne var. Ne güveni? Charles bukowski

allah yok diyemem var demek de gelmiyor içimden

Sadece gökyüzüne bak ve bu alemin işleyişinin nasıl olduğunu hayal et herşeyin bir ayarı var bunlar nasıl böyle muazzam bir şekilde işliyor.

arabası olan sözlük kızları

trafiği katletmediğiniz sürece aramıza hoşgeldiniz.

içkisi sigarası olmayan erkek

Bence normal bir insan portfoyü al evlen on numara insan.

mka ile dalga geçmek vs rte ile dalga geçmek

ikisinide sevmeyebilirsiniz ama ikisinede makamından dolayı saygı duyulması gerekiyor. Sonuçta bu ülkenin cumhurbaşkanlarıdırlar.

bebeği arabada kalan babanın camı kırdırmaması

Hayatındaki herşeyin para olması ve çocuğunu bile önemsemeyen bir karaktersizden başka bir şey değildir. Böyle insanlardan korkulur işte.

akp darbe girişiminde mağdur mu rol sahibi mi

mağdurdu ama çok güzel bir planlama ile hemen bitebilecek olayı uzatarak gene halka gözdağı verdi gene oylarını yükseltti.

mario gomez

kalırsa faydalı olmaz bence acilen remy veya benteke alınmalı yerine.

recep tayyip erdoğan a itaat etmek farzdır

işte böyle kafirler yüzünden ülke bu halde sümmehaşaa.

yakışıklı ama itici olan erkek

Diksiyonun bozuksa ve ağzın laf yapmıyorsa yakışıklı olup olmaman hiç önemli değil bayanlar karşısında her zaman iticisindir.

twowar61

Selam uludağ gençliği birinci vazifem modaretörlerin bu mesajı görmesi ve beni yazar yapması. hahaha.

bir erkeğin neden sevgilisi olmaz

1)Çok abazadır.
2)Asosyaldir.
3)Kız tribi çekmek istemiyordur.
4)Eski sevgilisi aldatmıştır hayattaki diğer insanlara karşı güveni kalmamıştır.

eski sevgili akla gelince söylenen tek cümle

Lanet olsun bu hayat lanet olsun bu sevgi.

hayatın acımasız olduğunun anlaşıldığı anlar

Sevdiğin kızı başka bir erkekle el ele görmek çok acımasızca olmalı.
Evet bunu ben yaşadım.

hadi beraber uyuyalım diyen kız kanka

bugüne kadar hiç böyle kız kankamız olmadı böyle tekliflerle gelen ama gelse heralde reddederdim direk.

biranın yanında en iyi giden meze

tadım kavrulmus fıstık. Nettir bu. Çıtçıtlı paketten kaşıkla yiyeceksin.

penis büyütme yolları

Cezerye cevizli sucuk ve yarim kilo findik fistik yiyosun tamam.

galatasaray

Dursun özbek ile devam edildiğinde 2 3 seneye kalmadan bir akhisar belediyeden farkı kalmayacak gidişat ve izlenen transfer politikası yönetiliş biçimi berbat.