bugün

Aynen con vaynen he he halife hem de der geçerim.
tayyip sırattan uçarak geçecek heralde. sanki sormayacak allah ona.
(bkz: yatacak yerin yok etuuu)
https://www.youtube.com/watch?v=2sMSE1lonkA
Ulan gerizekali farz demis bide NERDE YAZIYO A*K YOBAZ PISLIGI SENI HEPINIZIN GIDCEGI TEK YER CEHENNEM ALLHIN ADINI ANDIGINIZ HER SANIYE GÜNAH.
etuuu iş başında.

(bkz: başlıktan yazar tahmini yapmak)
(bkz: kemalist exe) var burda dikkat.
iyi troldü tebrikler.

hadi şimdi ayranını iç ve uyu tatlı çocuk.
ironi olarak okursanız çok zevkli bir metin olmuş aslında. Belki de ironidir la.
(bkz: amen)
Inanişim da, tapınışım da yaradana. Inanmam yaradanin sözcüsünden sonra uydurulmuş olan hicbi seye. Inanirim yüce kitaba, onu verene ve getirene. Takiye ve şirk'in hesabi buyuk olacak.
(bkz: Don t feed troll)
katıldığım önerme. ben zaten tapıyorum.
görsel
kimisinin "ulul emre itaat farzdır" diye desteklediği sözde farzdır.

konuyla ilgili bir menkıbe okumuştum. tabi aradan zaman geçince isimleri filan unuttum. hatırladığım kadarıyla yazayım:

efendim, bugünün ve osmanlı döneminin alimlerinden farklı olarak, egemenlerin saraylarına gitmek, yanlarında bulunmaya gayret etmek ilk dönem islam alimleri, büyükleri, evliyaları arasında hiç hoş karşılanmazdı. onlardan mümkün olduğu kadar uzak durmaya, onlardan hediye kabul etmemeye, görüşülecek bir konu varsa onların kendilerine gelmesini beklemeye dikkat ederlerdi. hatta onlar şöhretten de fazlasıyla korkarlardı. isimlerinin yayılmasından, insanların kendilerine aşırı saygı göstermesinden de hazzetmezlerdi

bir halife bir alimi sarayına çağırmış. alim, yukarıda izah ettiğim sebeplerden ötürü saraya gitmemiş. halife emrini tekrarlamış ama alim yine tınmamış. sonunda halife alimin ayağına giderek "sen ulul emre itaatin farz olduğunu söyleyen ayeti bilmiyor musun? neden emrime itaat etmedin?" diye sorar. alim kuran'ı açarak, müminlerin allah'a itaat etmelerini emreden ayetlerden birini gösterir ve der ki "gücüm henüz bu ayetin hakkını vermeye yetmedi ki sana itaat etmeye yetsin"...

kıssadan ne hisse çıkarılması gerektiğini de yazmayayım artık... onu herkes kendisi düşünsün...
bir bitmediler ve ısrarla bölünerek çoğalıyorlar sanki.
yegenim kusura bakma biz tayyip orucu tutuyoruz ona itaat etmek orucumuzu bozar.
(bkz: tayyip dini)
siz itaat edin tayyibinize ben kendimi köpek gözüyle bakmam kimseye de itaat etmem.
Para verecekse ayaklarını bile yıkar kurular öperim.
kula kulluk etmemeli.
Başkan ne diyorsa odur.
(bkz: şaka şaka)
aşırı doz ak trollükten kör oldum. sana geliyorum allahım.
Sözlük kabinesinin söylemekten dilinde tüy bitti: Sürekli kullanmıyor olabilirsiniz ama Allah'ın bahşettiği beyni sözlüğe girdiğinizde bari devreye sokun. Lütfen. Ben ve arkadaşlarım adına rica ediyorum..
sopasıyla denizi yarmak gibi numaraları varsa itaat edelim. ama daha çok şizofren görünümü veriyor kendileri.