bugün

benim de içlerine dahil olduğum kızlardır.

kumandasını bulamıyorum bir haftadır ama.
umarım başlığı açan ciddi ciddi entry giren herkes troll'dür. yoksa ben ömrüm boyunca bu şekilde bir görgüsüzlük görmedim. hayatımda ilk kez bait olma istiyorum belki de.

bait'lere gelesiniz.

zorunlu amk edit'i: ne haliniz varsa görün amk. kız kavgası çıksa da patlamış mısır yesem diye iç geçiriyordum ama sizde o kadınlık bile yok. devlet erkanlarımızdan birinin sözü gibi ''bir kadın olarak susun''.
Beyler anlaşalımda herkes aynı kişiye yürümesin!
Arabam yok ama Bisikletim var. Daha eğlenceli, daha tutkulu. *
gelin yarışalım *
4 yildir calisiyorsun
Aynı sekilde maasindan temel ihtiyaclarini karsiliyosun ev kirasi elektrik su dogalgaz gibi
Maasindan gezme yeme icme gibi sosyal aktivitelerini sağlıyorsun
Ve para biriktirip minicooper aliyorsun.

Pardon da sen ne iş yapiyorsun? Malum burasi turkiye. Ogretmen maaslari belli.
trafiği katletmediğiniz sürece aramıza hoşgeldiniz.
Hayırlısı olsun dediğim kızlardır. Mazotunu yükleyelim de gezdirsin bizi.
Abla ağacın ordan bir tur dönsem ya diyeceğim kızdır. Ehliyetimde çıkıyor. Oh mis.
Maaşı 5bin tl olan biri 2 yılda bile çok rahat araba alır. Ne var bunda?
dolabımın üstünde hatıra olarak duruyor arabalarım. -larım dedim ama çoğu bozuk zaten.
Ver de bi tur atak. *
ağır faydasız olduğumu anlamamı sağlayan mevzudur.. askerden geleli 13 sene oldu hemen hemen bir fiil çalışıyorum askerliğin evvelinde de 2 senelik iş hayatı var hadi oradaki paralar hep görevde bitti. 13 sene sürekli çalışıp sadece bir ev alabilmiş olmam neresinden bakarsan bak bayağı aptalca geldi bir anda..

4 senede mini cooper.. anneye babaya ev.. bir laf aklıma geliyor hani dünya kadar mal hesabı ama yazmam yazamam yakışık almaz. biz de dağ gibi adam çalışalım totomuzdan terler aksın ay başı gelince patron maaşı verirken bir suratımıza tükürmediği kalsın. millet neler alıyor amk..

kıskanmadım lan sadece hayretlerden hayretlere atlıyorum.
görsel
baba parasıyla almış dediler diye zoruna gitti anladık da bu kadar da desteksiz sallanmaz ki bacım.

bahsettiğin şeyleri alabilmen için ayda kaba hesap 10 bin tl gibi bir para kazanman lazım.

yeni mezun olmuşsun. iş hayatında ilk 4 yılın. nerede öyle para, hey yavrum hey. *
şu başlığa müsaadenizle kocaman bir,
ahahahahahahahahahahahah, patlatmak istiyorum..

(bkz: cheat detected)

edit:özelden başka yerde yaz diye tehdit ediliyorum auuuuuvvv...
araba almaya gerek duyacak kadar kötü bir işe sahip olan sözlük kızlarıdır aynı zamanda.

benim çalıştığım yerde şirket özel olarak araç veriyor. araba almaya da gerek kalmıyor.

arkadaş ya yalan söylüyor ya da boktan bir işe sahip. işi iyi olsa bile çalıştığı firma boktan.
Bmw1.16 ile aralarında bulundugum güruh.
Alsanıza beni evden.
baba parasi ile yasayan asalaklardir.

bunlar calisip araba alacak ha, guldurmeyin beni. babalari para vermeyi bir kesse basi kesik tavuk gibi dolanirlar ortalikta.
Beni evden alıp gezdirebilirler mi rica etsem?
Malum kış geldi motosiklet süremiyorum..
Fakirlerdir. 2023 model Eqs yoktur bunlarda.
Görgüsüzdür bunlar. 2 tur attırmak için arabayı yıkatırlar. Otobüse bin bunlara minnet etme.
Kırıcı olmak istemem ama... sjksnsnsns
görsel
Arabam olsa ben size bunu yapmazdım..
Hav hav ya.
Araban olsa çizeriz diye sokağına sokmazdın bizi.