entry'ler (20)

türkülerde geçen ahlaksız sözler

Ya zaten bizim sozlere bakacak olursan her turlu mecaz mana cikarirsin Turkce boyle bir dil nereye cekersen oraya uzatirsin bundan basit bisey yok dilimiz ne kadar sanatli bir dil kendiliginden masallah ya gayrete gerek yok.

paraleller

Aslinda asil amac benim menfaatime olan herkes bendendir yeter ki ben buyuyeyim ben genisleyeyimdir eskiden beri bakacak olursak amerika israil demokrat parti dsp yeri gelir akp simdi ise chp o da yetmez hdp yani hangi donemde kim gucluyse oylar ona destek onadir ya bu nasil bi yanardonerlik nasil bi kivirtmadir Allahim ya.

paraleller

Parelelin mantigi dusmanimin dusmani kim olursa olsun dostumdur mantigidir eskiden tum dusman olduklariyla bugun sarmas dolas can ciger kuzu sarmasi bu nasil bir yoldur ya.

kafası ayaklarından daha yetenekli futbolcular

Iste genelde bala gote mac alan takimlarin futbolcularidir orasina burasina carpar gol olur bole takimlar ve oyuncular cok var maalesef ulkemizde bir de adam gibi fuze gonderen adamlar vardir kaleye ama ikiside gol olur anladiniz siz o takimi.

zara

Zara baktim düşeş geldi aklima vefasiz yarim geldi actim Zara dan bir sarki ki bu tavla bana zor geldi.

uzun saçlı küpeli dar pantalonlu erkek

Faşo yani böylem pust gibin ibne gibin bisey yani ulaaaan seni.... sagol agam. Kovmirem ulan it oglu it.

aşkım kapışmak

Gercek adin buysa eger ben sana o adi veren anayi babayi size o soyadi veren nufus mudurunu o soyafi kabul eden buyuk buyuk dedeni. .................

yüzlerce güzel içecek varken alkollü içki içmek

insanoglunun icinde kotuye karsi bir meyil vardir fitrati geregi yasak seyler hep ilgisini ceker hep sevilen seyler de gunahtir gunah olan seyler de hep yasaktir.

türbanlı kadının kocası

Genelde yeni evli akli basinda olan guzel alimli calimli turbanli bayanlarin yaninda dunkof gibi bi adam olur kizlar bole adamlarin neresini begendiniz ha hadi o sizin guzelliginize vurulmus olabilir.

takım elbisenin kızlar üzerindeki etkisi

Akli basinda olmayan kizlarin nefret ettigi elbisedir ve yerine capacul bisey giyen erkekleri tercih etmeleridir veeee akli basinda olan kizlara hitap eden delikanli adam elbisesidir o kadar.

atanamayan öğretmen ne yapmalı

Copcunun tuvaletcinin hurdacinin ayakkabi boyacisinin pazarcinin kalaycinin hamalin simitcinin sucunun cekirdekcinin bayrakcinin cakmakcinin tarticinin ve bunun gibi birsuru is sahibinin universite mezunu oldugu kalkinmis okumus yeni nesiller bilgi küpü gencler geliyor gelecek ve artacak.

hoşlanılan kızın adının dürdane olduğunu öğrenmek

Uyduruk saptirik kulaga hos gelen isimleri tercih edenler ici bos insanlardir isme gore kiz mi alinir ama ismin manasini bilseler anlarlar dürr i dane inci tanesi demektir sozde degil ozde sevgili arayin.

gs derbide yenilip fener kazanırsa nolur

Umutlanmasin kimse ilklerin finallerin takimi her zaman bellidir boyle durumlarda kazanan hep o olur anladiniz siz onu sampiyon o olur.

akdeniz ve ege sahilleri ayrı devlet olsun

Yunanistandan bi farkimiz yokki zaten batida ayri olalim da tam olsun ilerde onlara katiliriz da tam olur zaten burnumuzun dibindeler midillinin isiklari balkonumuzda zamaninda verenler utansin bu millet degil anafoluya daha uzagiz biz.

şiir seven erkek

Siir seven erkek duygulu erkektir yarali cileli izdirapli erkektir ole kizi alip da gununu gun eden adam degildir onun icin dertlenen adamdir sevgisini en iyi nasil sunabilecegini siirlerden ogrenen adamdir.

aşık olduğunuz kişinin adı

Asik olmadikki hic be ya tas kalplimiyiz ya da insanlar mi sevimsiz bilemedim ki Allahim.

gecenin şarkısı

Nasil gecti habersiz o guzelim yillarim ah ah.

akp ye oy vereceklere ufak hatırlatmalar

Akp nin butun yanlislarini anlatan kardeslerim eyvallah haklisiniz da sunu da unutmayin bu zamana kadar milletin denedigi tum partiler bi daha denenmeyecek yani chp dsp mhp dyp saadet vs gibi partilerin tabani bellidir ancak koalisyonla basa gelirler akp olmazsa bile ilerde yeni parti cikacaktir oylar ona gider ve millet yeniyi denemek ister eskiye donmek degil.

hdp ye oy vereceklere ufak hatırlatmalar

universtdeyken hdp sempatizani sinif arkadaslarimizi bizler kürt insanimizdan saniyorduk fakat birgun yanlarina gitigimde bir muzik caliyordu ben sordum kurtce mi diye hayir dediler 3 kisi ermenice sarki dinliyorlarmis sebep ise cok sevmeleriymis iclerinden iki tanesi daha sonra hacker olarak yakalanmis ve 6 ay okula gelmeyince ben o sarkinin neden dinlendigini ozaman anlamistim bilginize sunulur takdir sizin.

doksan yaşındaki adamın hamile bırakması

Allah guc kuvvet verince olmayan seyler oluyormus demekki hay masallah dedeme.