bugün

hoşlanmaya engel değildir.
mahmutsanız engele hoşlanmaktan iyidir.
Uyduruk saptirik kulaga hos gelen isimleri tercih edenler ici bos insanlardir isme gore kiz mi alinir ama ismin manasini bilseler anlarlar dürr i dane inci tanesi demektir sozde degil ozde sevgili arayin.
Haticeye değil neticeye bakın .Adın önemi yok.Dürdane galiba inci tanesi demek.Bardağın dolu tarafına bakın.
(bkz: içeri doğru sıçmak)
Hoşlanılan erkeğin adının murtaza olmasından kötü olmasa gerek.
(bkz: Ne diyem mamut mu diyem)
Değiştiririz. Şimdiki kuaförler bomba.
normal bir durum.
kısaltırsın dane yaparsın ingilizce aksanla söyledin mi tamamdır.
çirkin bir kızdan hoşlandığınıza işaret eder, dürdane isminde güzel kız yoktur.
Eğer dürdane isminde kıza aşık olunmuşa sevinmeli insan türkiyede yaklaşık 1 milyon kişinin ismi fatma her gördüğün kadının isminin fatma olma olasılığı %3 bu oran dürdane de %0.001 den daha az bile olabilir anlayabilene artık.
o kadar az vardır ki bu kızlardan, ifşa olabilirsiniz.
(bkz: intihar nedenleri)
Avniye olmadigina dua et dostum.
O kızdan vazgeçmek için en büyük sebebiyet.
Büyük memeli bir kız vardı benden hoşlanan en büyük zaafımda memeler anasını satayım,ama kızın bir ismi durdu olduğu icin biraz baştan hevesim kacmıstı allahtan iki ismi varmış yedek lastikle idare ettik.
O bu isim nüfus memuru kestitir lan.
(bkz: hayata dair iç burkan dürdaneler)
dürdane yine iyi aq , ben memleketteki en güzel kız lan bu dediğim kızın adının alperen olduğunu öğrendim.

tahmin edeceğiniz üzere o gün bugündür yalnız yaşıyorum.

yahu dayı tamam ülkücüsün de sen koskoca albaysın aq , albay lan albay cahil bi adam değilsin , öteki kızına asena adını koymuşsun da bu kızın günahı ne aq niye bu kızın adı alperen açıklasana bana ?

edit : hayır bir de ilk kızın lan bu senin , hadi ikinci olsa derim ki ilkine asena koymuş ötekine koyacak bir şey bulamamış , aq erkek bekliyordun da kız mı çıktı noldu da asena yerine alperen koydun garibim kızın adını.çok sinirliyim sana albay , geleceğimize mani oldun aq.
(bkz: hayata dair çük burkan detaylar)
merdane olmasından iyidir. mahkemeye verip değiştirebilir.
muhtemelen bazen adını karıştırıp merdane de derdim.
Dürdane isminin anlamının inci tanesi olduğuna odaklanılmalıdır.
Aşkınızı kalbinize gommeyi gerektiren öğrenmedir.