bugün

galatasaraylılardan cevap beklediğim sorudur. nasıl bir 3,5 atarsınız? 13,5 23,5 ları bulur mu? ilk anasına söveceğiniz kişi kimdir?

not: hayal kurmak gibi şeyler yazmak yok sadece olursa nasıl bir ruh haline girersiniz onu soruyorum zor olduğu herkesin malumu zaten.
Herhalde ilk küfrü ligin ilk yarısındaki gs fb maçında tacı vermeyen yardımcı hakem yer.
fenerbahçe büyük ihtimal şampiyon olur. büyütülecek bir şey yok. bu saatten sonra kaybederse şampiyonluk kendi salaklığıdır takımımın.
Umutlanmasin kimse ilklerin finallerin takimi her zaman bellidir boyle durumlarda kazanan hep o olur anladiniz siz onu sampiyon o olur.
Üff Süpper olur.
Belki Bilic de kalır bu sayede.
Fener şampiyonski olur.
bu yorumun tutacağı yazar beyanıdır. tebrik edilesidir.
ilk yarıda hasan'ın 2 metreden çevirip alper'e attırdığı gole haklı olarak küfretmeleri. yani ben olsam ağır söverdim. şimdi yapabileceğim bir şey yok,olursa şahane olur hehehe

not : fenerbahçeliyim
galatasaray-fenerbahçe maçında cüneyt çakır beyefendi yarım metrelik taç'ı görmediği için ilk onun kulakları çınlar.
40 yapar .
maçlarda galatasaraya göstermediği kırmızı kartlar sayesinde galatasarayın buralara gelmesini sağlayan cüneyt çakırın kulakları çınlamaktadır.
degil basaksehir hatta ben kasimpasaninda kadikoyde fenerbahceden puan alacagi gorusundeyim, kasimpasanin sivas deplasmanindaki oyununu gordukten sonra buna daha cok ihtimal vermeye basladim, mersin biri 10 kisi kaldiktan sonra 4-5 net pozisyona girmis bunlarin ikisi direkten donmus, fener 10 kisi kalan rakibi karsisisinda pozisyona dahi girememis suursuzca topu ileriye sisirmis ve son dakikalarda got zoruyla 0-1 kazanmistir, tahminim basaksehir fener berabere biter bizde bjk ye handili gomer sampiyonlugu ilan ederiz rize maci formaliteye donusur, hayal kuran kuslarda transfer haberlerini okumaya baslarlar simdiden.
Olursa olur yapacak birşey yok .

Hakeden alsın.
beşiktaşa bolca söveriz, günlerdir bunun için kulis yapan fenerlilere de söveriz, federasyona duble söveriz, neticede son hafta fenerin puan kaybetmesini bekleriz.
vallaha ozman FENERBAHÇELi topluluklardan olarak cinconconla öyle bi DALGA geçeriz ki onlar bile şaşırırlar.
Fenerbahçe son hafta kasımpaşaya puan kaybedip şampiyonluğu ait olduğu yere bırakır.

Denizli 20:45
Bursadan gol haberi mi var gibi.
Köpekler istedi diye atlar ölmez.
zor ama olursa güzel olur. yalnız bu maçta ve rize maçında beraberlik alıp şampiyonluğu kaybetme ihtimali bana daha yüksek bir ihtimalmiş gibi duruyor. bir sene daha ismail kartalla devam edilecekse kesinlikle olmasın hatta bu hafta şampiyon olsun galatasaray.