bugün

entry'ler (18)

sevgilisi olduğu halde bir kızın peşinden koşmak

Eğer kızın sevgilisi varsa ; ayrılana kadar sarkmayın şerefsizlik yapmayın. Sizin sevgiliniz varsa ; ulan ibneler biz daha 1 tane bulamıyoruz siz ikinciye başlıyorsunuz hemen ayrılın kızdan. Eğer kız zaten sizin sevgilinizse ; neden peşinden koşuyorsunuz lan dur bekle deyin yetişin.

çekoslavakyalılaştıramadıklarımızdan mısınız

soruyu okuyamadım amk.

çocukluk kırgınlıkları

ay perisi ağabeyin büyük ayıp etmiş * 7. sınıfta hoşlandığım kız gözümde sümük kadar değerin yok demişti. Yıllarca hiçbir kıza açılmayı bırak normal konuşmayı bile bıraktım. gerçi hala kızlarla konuşamıyorum ! Kızım adam akıllı ayy çok tatlısın ama bu tür şeyleri sevmiyorum yada sevdiğim başka birisi var deseniz yeter illa hakaret mi etmeniz lazım

namaz kılmayanı dövmek

size ne amk ? ister sevap alır ister günah ? Suudi Arabistan mı burası ?

kürtlerin ülkenin gerçek sahipleri olduğu gerçeği

ilk önce tüm k#rtler Zagros Dağları'na bir doluşsun. Sonra Orta Asya'ya gitmeyi düşünürüz. Ama Öşexciler tekrar buraya dönmeyeceği sürece geçerlidir.

nato başkanı olsan ilk icraatin ne olurdu

tüm komuta kadameye akrabalarımı ve tanıdıklarımı yerleştiririm :D birde sürekli Türkiye için oynarım. ABD filolarını da ABD'ye çektirdik mi tamamdır. Yaşasın Süper Güç Türkiye !

süper gücünüz olsa ne yapmak isterdiniz

Hem çok güçlü Hem çok akıllı / eğitimli hemde çok yakışıklı / karizmatik olmak. yakışıklı ve karizmatik olma meselesine kaslı ve uzun boylu olmayı da ekleyebiliriz. Daha fazlasını istemek ibneliktir.

her şeyi bırakıp ışide katılmak

gerizekalılıktır. gidin muhaliflere katılın amk . ışid'de gelecek yok. muhaliflerde elde edeceğiniz tecrübelerle libya, afganistan, ırak ve envai çeşit yerde militanlık yapabilirsiniz.

tayyip erdoğan ı anlamak

Sadece Recep Erdoğan ve Allah'a mahsustur. Dünyada Tayyip Erdoğan'ı sadece Recep Erdoğan anlayabilir.

azdım diye mesaj atan kız

olağandır insandır sonuçta . yalnız insan olmayan modeller de mevcut

inadına gülmek

Büyük ihtimalle eğer karşınızdaki kadın / kız değilse dayak yemenize neden olacak eylemdir. Ayrıca acı çekip inadına gülmek vardır üzülün demiyoruz da kötü an geçirip gülmek ne demek lan ?

akp yi kötüleyip faydalarından yararlanmak

Atatürk'ü eleştirip imam Hatip okumak. Amerika'yı eleştirip Iphone kullanmak. Koç'u eleştirip Arçelik kullanmak gibi olaylardır. Ayrıca AKP'ye oy atmayanlar bu devletin imkanlarını kullanamaz mı gerizekalılar denilmesinin gerekliliğidir. Ayrıca Nurettin Sözen ve CHP'yi eleştirip istanbul Metrosunu (Taksim-4. Levent ve T1 hattı) kullanma olayı da vardır. Şimdi AKP'de çaldı o da çaldı. Ama siz akp'nin hırsızlığının üstünü hemen kapattınız adamın yolsuzluğunu 23 yıldır dilinizden düşürmediniz ( Not : CHP'li değilim )

atatürk ün tanrı olduğu gerçeği

hiç kimseden böyle bir laf duymadım eğer sosyal medyada varsa trollür. (bkz: troll)

rte allah ın elçisidir

aslında rte ALLAH ' ın vahiy getiren meleğidir ( cebrail ) o olmasa peygamberler ne yapacaktı ? (bkz: saçmalamak)

metrobüsteki kızın sizi gözleriyle taciz etmesi

acaba kıza sorup gerekli operasyonu yapsam mı ? ve vay orospu kelimelerini dedirten olaydır. büyük ihtimal tipinize falan bakıp ulan bu kadar da tipsiz olunmaz diyordur boşuna sevinmeyin

kürtlerin ülkenin gerçek sahipleri olduğu gerçeği

olmayan şeydir. 5000 yıldır bir devlet hatta beylik bile kurmamış . kültürü ve mitolojisi olmayan melez bozmalarının uydurmasıdır. dayanağınız ne diye sorsak fıssss .. biz buraları almak ve vermemek için 1000 yıldır savaşıyoruz. peki kekolar ne yapıyor ? öşöxlerle vakit geçiriyor. bu topraklara her gelene domalıp birde asil bir ırkın topraklarına göz dikiyorsunuz. bir köpek varmış bomboş bir arazide yatıp kalkarmış sonra soylu adam onun boynuna tasma takıp onun yattığı yere villasını dikmiş. sonra köpekde villanın olduğu yer aslında benim demiş. bu arada köpek sıfatını yakıştırdığım için özür diliyorum tüm köpeklerden zira köpekler kendine aş veren eli ısırma şerefsizliğine varmıyorlar.

namaz kılmayıp kendine erkek demek

normaldir. başka bir dinden olabilir. ayrıca cinsiyet meselesi değildir. Şimdi Cengiz Han kadın mı ?

akp karşıtı olan herkesi chp li sanmak

komik durumdur. koyunların kendileri dışında herkesi vatan haini ve chp'li sanma olayıdır. eğer kurtulmak istiyorsanız ağzınıza bir falım sakız atabilirsiniz