bugün

iyi, hoştur. değerlidir. ama bir noktadan sonra aşılması lazım olandır. yani geçmiş yüzünden, gelecekten yememek lazım.
Bazen beni dünyaya getirdiği için anneme ciddi anlamda kırgınlık duyuyorum.
Bir de babaannemin beni değil de abimi sevdiğini konuşurken duymuştum. Daha beş altı yaşlarındayken hem de. Çok saçma değil mi? Söylenir mi öyle. O yüzden uzun zaman ben de onu sevemedim.
babam bağırmıştı bana bir keresinde. çok küçüktüm sebebini tam hatırlamıyorum. çok üzülmüştüm yatağa saklanıp ağlamıştım saatlerce.
bir kere de abim bağırmıştı. oysa ben onu çok severdim. çok üzülmüştüm o öyle bağırınca. hala içimdedir.
daha ana sınıfına giderken sınıfta tatlışko çocuğun birine aşık olmuştum adı arda, beyaz tenli kumral nasıl güzel bir yaratık aman allah'ım. saçları ipek gibi, elleri pamuk gibi. okul çıkışları evlerimiz yakın olduğu için el ele tutuşup eve gidiyoruz. tabi arda benim aşkımdan habersiz, arkadaşının elini tutar gibi tutuyor benim elimi. (canım ya)

el ele yürüyen iki tane pigme de kimseye batmıyor aksine ne kadar sevimli diye düşünüyor gelen geçen (elimi ilk tutan erkek arda)

daha sonra birinci sınıfa geçiyoruz, yine aynı sınıftayız allah'ım ne kadar mutluyum. 5 sene arda ile el ele okula gidip gelicez aynı sırada oturucaz. o zamanlar aşk buydu tabi bizim için ne bilelim işin içinde ne boklar döndüğünü bebeğiz daha *

abimle de aynı okuldayız bu arada. evdeki herkes de biliyor benim arda'yı sevdiğimi arda'yla evleneceğimi (!) neyse bir gün abimle kantinde kavga ettik. meyve suyu al dedi bende almadım. eşek sıpası yemedi içmedi teneffüs bitişinde sınıfa gelip herkesin ortasında "ardaaaa ay perisi seni seviyomuş sana aşıkmış" diye bağırdı.

o kadar kırıldım ki abime o günden beri hiç sır vermiyorum.

bu arada arda şu an nerede acaba?
ay perisi ağabeyin büyük ayıp etmiş * 7. sınıfta hoşlandığım kız gözümde sümük kadar değerin yok demişti. Yıllarca hiçbir kıza açılmayı bırak normal konuşmayı bile bıraktım. gerçi hala kızlarla konuşamıyorum ! Kızım adam akıllı ayy çok tatlısın ama bu tür şeyleri sevmiyorum yada sevdiğim başka birisi var deseniz yeter illa hakaret mi etmeniz lazım