bugün

entry'ler (25)

sözlük yazarlarının şu an bulundukları yer

ben yazarı ankaradadır . güzeldir hava. yarın hayat başlamaktadır .sabırla beklemektedir. hayırlara vesile olsundur.

sevgilisine ayakların güzelmiş diyen kız

en azından ayakların güzelmiş diye övünen kız tipidir. bakın kızlaaaarrr bu benim sevgilimin ayakları. daha fazlasına şurdan ulaşabilirsiniz. evet evet profilim de o.

iyi bayramlar

son günü misafir gelmeden atlataydık sessizce iyiydi .

birbirine düşman nesillerin yetişmesi

evet mesela on birinci neslin mal olmasi diye baslik acilmis. neden ki. bu dusmanlik niye. (studyoda gergin dakikalar).

b harfi ile başlayan en güzel şeyler

bakiniz ben. yine ben ben ya ben evet. barbunya

utanmadan sözlükte dolaşan kız

benimdir. inanamiyorum kendime. bunu nasil yaparim su saatte ya. babam gorse evlatliktan reddeder.

kızını okutmayıp evlendiren aile

evlilikte bir bok olduğunu sanan ailedir. bir kızin hayatini hice sayan olene kadar bir seylere mahkum yapan aile . alan koca da keza oyle .

kedilere yapılacak ufak ibnelikler

bazen yemek yemeğe giderken alıp kucağima seviyorum sinirleniyor tabi kucağimda evi dolaştırıyorum çünkü obezlik yolunda ilerliyor. ha sonra yine yemeğine gidiyor yere bırakınca.

cemal süreya

okyanusta ölmez de insan gider bir kaşık sevdada boğulur. gibi guzel nuktelere sahip sairimizdir.

2 kere 2 nin 4 etmemesi

iki arti ikinin 5 ettigini ing dersinde ing olarak tahtada anlatmistim sanirim yanlis zamanda yanlis yerdeydim.

yazarlarların kendi yemeklerinin tarifi

tost ekmeginin arasina peynir koyuyosun sonra onun makinesi var isitmak icin 5 -6 dakika sonra peynir eriyo icindeki guzell yani hem pratik .

hıçkırık nasıl geçer

babam bir kere daha hickirirsan sana iphone alcam deyince gecer benimki hani taklitte yapamam oyle kabiliyette yok anlarsa elimdekini de alir.

aileyi bırakıp ayrı eve çıkmak

evi birakip aileye cikmakla ayni seye denk gelir evlenince.

instagramda yorum yapan akraba

gercekte o kadar ilgi goremezsin ama sanalda bi sairanelikler bi mutluluklar iki gozu kalpli emojiler aman allah im.

tipsizlikle yakışıklılık arasında sıkışmış insan

davranislari onu tipsiz yapar yuzu guzel yapar o is olmaz tahminim.

kendi burcuyla övünen insan

eger ikizler övuyorsa bir sonraki entry si yermek olacaktir bu kadar dengesiz iz.

şaka maka 17 yaşına girecek olmak

saka maka sonra da 60 yasina girer bunlar.

türban a özgürlük demenin oksimoron olduğu gerçeği

oksimoronu hayatinda ilk kez kullanma mutlulugu yasamaktadir alkisliyoruz kendini aferim little boy.

ankara da sevgiliyle yapılabilecek şeyler

dikmen vadisine gidin benim yanimda annemle dayim vardi o ayri mesele.

erkeğe alınabilecek hediyeler

gomlekten baska bisi aldigim zaman bu isi cozmus olucam evet.