bugün

kedilere yapılacak mini çakallıklar silsilesi.

yolda yürürken mesela önümden kedi gidiyor. sokak kedileri genelde uyanık olurlar, düşmanları fazla olur efendime söyleyim araba geçer ezilme tehlikesi olur misali. haliyle yürürken dikkatli yürümek zorundalar.

e bu kediler yürürken veya bir kuşa böceğe odaklanıp yakalamak adına pür dikkatini vermişken ben de arkasından usulca parmak uçlarımda gelip tam kuyruk hizasına geldiğimde ayağımı yere sürtüyorum. çıkan sesle kedi arkasına bile bakamadan kaçıp gidiyor bana da saniyelik eğlence çıkıyor.

not: beyaz ırk van ve ankara kedilerinde default sağırlık ihtimali yüksek yalnız. bilginize.

edit: ufak ibnelikler dedik vermişsiniz eksiyi:
eksilemeyin be karmam düşüyor!!!
kürtler sikmesin yeter.
kesinlikle yapılmaması gereken ibneliklerdir.
Sırtına bant yapıştırmayın bak yapıştırmayın derim.
yapanlara 1000 defa bela okuduğum ibneliklerdir.
lazerle yapılandır.

kedi de eğlenir siz de...

ofisin önünde takılan bi kedi var paso lazerle oynattım bunu şimdi beni görünce yanıma gelip kur yapıyor hoplayıp zıplıyor.
Lazerle spor yaptırmak.
Yeni yaladıgı tüylerine dokunup huylandırmak.
ensesinden tutup suratına füüüüf diye üflemek.
sakso çekmek. homoseksüel ilişki zor biraz ebatlar açısından.
Hunharca okşamak.
kolonya dökmek olabilir. kolonya kapağının açıldığını görür görmez kaçıyor bizim orospu.

edit: la döküyor değilim herhalde hay amk.
Burnuna dokunup benim yavrum ne kadar üşümüş deyip sarılmak. Hiç hoşnut olmuyorlar sırnaşıklıktan kendileri yaparlar ama.
sözlük sözlük değil lgbtt toplantısı sanki dediğim önerme.
(bkz: ibnelik)
10 kez balkondan asagi atmak. hep dort ayak ustune dusuyordu sonunda yas cimentoya attim .
Aslan kralda ki gibi kaldirip * soylemek. Psikolojik olarak hayvani cokertir. Denenmistir.
maske takıp korkutmak. insanlığa sığmaz bu ya kedi dile gelmiş korkudan.

http://www.youtube.com/watch?v=iHGfv4_JpJg
cam kenarında, balkonda vs. oturup dışarıyı seyrederken kucaklayıp başka bir odaya götürüp bırakmak.
boynuna saç tokası takmak. fazla yol alamıyor garipler. bokunu çıkarmadan ama şakanın tabi.
masanın, sandalyenin kenarına hafif hafif vurarak veya hır hır kazar gibi bir şey sürrek bu merak yumaklarını daha da meraka salabilirsiniz. ondan sonra "vay efendim nerden geliyor bu ses?" diye diye üzerinizde gezmedik yer bırakmaz.
ulan ibneler ben başlığı açarken kediyi böö diye korkutacak kadar ufak ibneliklerden bahsederken, burda ne hayvan canileri varmış meğer. sonra da başlığı açtım diye beni eksiye boğdunuz karmam 167 puan düştü sevgilimden ayrıldım kredim batık çıktı arabam çalındı kısaca başıma gelmeyen kalmadı.
Lazerle oyalamak.
Ablamla poposuna aci biber sürmüstük sonra kedi bizi terketti. Yani bence terketti öleceğini sanmiyorum.
20 metreden atılan taş ile havada zıplatmak.
Başlığı açanın amk. Gerizekalı piç seni. Allah belanı versin. Umarım biri de sana bir ibnelik yapar.
cok vardir. bir suru sey yapabilirisniz. yapmayi dusunurken en buyuk olanlari dusunun ama, yapabileceginiz en kotu seyleri, ve tam dusundugunuz seyleri yapmaya baslarken dunya bir tersine donse, ve onlar dusunduklerinizi size yapsa. iste ben o an cerezim viskim falan hepsi beraber zevkle o filimi izleyecegim.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar