bugün

nedense bana zavallı gelen insan türleridir. tamam burçlara inanmıyor değilim lakin sürekli twitter'da kendi burcunun özelliklerini rt eden insanlar gözüme komik geliyor ne yalan söyleyeyim.
hayat işte. herkes kendini sever, kendine değer verir. benim ya o daha kıymetli amk. sanki dünyada 789.345.762 kişi benle aynı burç değil anasını satayım. sahiplenin dedik de bokunu çıkarın demedik. birde daha vahimi var bunun;

(bkz: kan grubuyla övünen insan)

şu doğuştan sahip olunan şeylerle değil sonrasıyla övünmek gerekir. din, kimlik, memleket, burç falan filan takılmamak lazım bunlara.
tuttuğu takımın galibiyetine haddinden fazla sevinen insandır. övüneceği kişisel bir başarısı yoktur.
Övünebileceği yegane şey bir burç mensubu olması olan insandır. Yazıktır.
hani öyle sohbet arasında ben x burcuyum ve x burcu şöyle güzel özelliklere sahip diyenlere hiç lafım yok. sosyal ağlarda senede ya da 6 ayda bir kendi burcunu öven yazılar paylaşanlara da eyvallah. ama her hafta kendi burcuna güzelleme yapmak da ne oluyor, allah aşkına?

bence bu bir kompleks ve kendine güvensizlik göstergesi başka hiçbir şey değil. acaba böyle yazılar paylaşanlar gerçekten bu yazıları ciddiye aldığımızı mı düşünüyor? okumuyoruz bile canım boşa kürek çekiyorsun *.
Dünyadaki sayılı eziklerdendir. Bu ne lan? Ana babasına sipariş vermiş sanki, kasım ayında doğmayacaksam hiç yapmayın beni diye.
burcundan başka övünebilecek vasfı olmayan insandır.
burçlara inanmıyor değilim demiş, sende ayrı bir malsın arkadaş ne yapalım.
eger ikizler övuyorsa bir sonraki entry si yermek olacaktir bu kadar dengesiz iz.
kafasına vurduğunuzda tın tın diye yankılanacak insandır. bunu özellikle akrep burcu insanları çok sık yapmaya başladı. akrep erkeğiyim ona göre falanlar, bak akrep kadınıyım sertim mertim şöyleyim böyleyim. üff çok salakça böyle insanları barındırmayın çevrenizde.
ikizler burcu olması muhtemel insandır.

ikizler burcu erkeği sevenler eglesin.kıps*

ekleme: Naptı lan size bu ikizler burcu mensupları bu kadar, adamlar tüm hırsını benden almış amk*
"övünülmeyecek gibi de değil ki ulan aslan bu boru mu tihihihihi" dedirten mevzudur. kibirli diyorlar bize hakkını verek bari he mi *

burçlara inanma burçsuz da kalma. "fal" aslı biliyorum ama uydu buna da.
herkes övünmeyi sever, ara sıra övünmekte hiç sorun yok ama yeri geldiğinde kendime sayınmayı da çözüm bulamasam da bilirim. bu başlığı uygulayan bence aslanlardır tahminimce. fazla şımarık olabiliyorlar kimi zaman. başlığı *aslanların kendini övmesi* diye çevirin bence güzel olur.
ötede dur bi.
Boğalar kendi burcu ile övünmez bi kere tmm mı.
herkes övünmeyi sever, ara sıra övünmekte hiç sorun yok ama yeri geldiğinde kendime sayınmayı da çözüm bulamasam da bilirim. bu başlığı uygulayan bence aslanlardır tahminimce. fazla şımarık olabiliyorlar kimi zaman. başlığı *aslanların kendini övmesi* diye çevirin bence güzel olur.
yer yer eleştirsem de genelde burcumla övünürüm.

yükseleniminde boğa burcu olmasıyla duble boğa burcuyum.
Kesin aslan burcudur benim gibi.severim burcumu.
aslan burcu ise normaldir.

(bkz: ben)
Övunmek demiyelimde özelliklerin tutmasi onceden burca inanmayip kendindeki ozellikleri ortaya cikartmasi netlik kazandiriyor .
(bkz: boga burcu)