bugün

entry'ler (266)

burakcan karamanoğlu

daha ölümünden 12 saat geçmeden, atatürk düşmanı olmasıyla ilgili şöyle bir şey ortalarda dönmektedir,
https://fbcdn-sphotos-b-a...2947421557_13612101_n.png

üşenmedim çocuğun profilinde buradaki tarihlere kadar indim. kasımpaşa yakınlarından paylaşılmış olduğu iddia edilen saldır çevik kuvvet paylaşımının tarihinde çocuk askerdeymiş.
Atatürk' ün değil allahın kullarıyız paylaşımı hariç tamamı uydurma. bu da inançtır, ne düşmanlık kanıtı ne de taraf olduğu göstergesidir.
amacı nedir, ben akıl yürütemedim. lakin şöyle bir gerçek var ki her şey çok kirli. ölüme bile saygı duymayan insanlık dışı mahluklarla doldu etrafımız.

ben kadın erkek eşitliğine inanmıyorum

çok inanılası bir dünyada yaşadığımız da söylenemez gibi.

17 ağustos 2014 beirut konseri

BKM organizasyonuyla KüçükÇiftlik Park' ta gerçekleşecek gidilesi konserdir.

http://www.biletix.com/etkinlik/RKBRT/ISTANBUL/tr

bilal erdoğan ın ekmek almaya gitmesi

ekmeğin niteliği, sayısı,fiyatı ve fırının yol tarifi ile ilgili babasının gerçek anlamda brief vermesi lazımdır. aksi takdirde bilal elinde pandispanyayla kapıda belirebilir.
(bkz: anlamadım babacım)
(bkz: bilal e anlatır gibi anlatmak)

berkin elvan denen şahsa üzülmemek suç mu

yok suç değil. vicdani bir mesele. rahat olmak lazım o konuda zira bu ülkede hırsızlık bile suç değil ki.

kapıyı tıklatmadan içeri giren tip

kapı açıkken tıklatanlar daha sevilesi değildir.

gezi olayları olmasa yaşanmayacaktı dediklerimiz

gezi parkına o avm yi diktireydik değil mi, kimiz ki yaşadığımız şehre zorbaca müdahalelere baş kaldırıyoruz sonuçta, bence bize müstahak. ölümü hakettik biz. kırıp dizimizi oturaydık demek ki. olmazdı böyle şeyler, evet.
(bkz: adam haklı beyler)
(bkz: koyun türk milleti)
(bkz: huzurumuz kaçmasın ali rıza bey)
(bkz: aman ağzımızın tadı bozulmasın)

1352389

Şimdi şöyle bir yazdıklarına baktım da,zeka seviyesinden gerçek anlamda şüphe ettiğim insana evrilememiş mahluk.

tam bir orospu çocuğu

(bkz: 1352389 silik olsun kampanyası)

1352389 silik olsun kampanyası

katıksız bir orospu çocuğudur sek.

berkin elvan

burnumdaki sızı, önce gözlerimden yanarak akan yaşlara sonra nefretin en büyüğü lanetin en deriniyle boğazımda çözülmez bir düğüme dönüştü. ölüm çok gerçek, hep var, her yanımızda her anımızda. ama öldürülmek başka.

Bugün evden çıkarken düşündüklerimi gözden geçirdim, güne dair, işe dair, işten sonrasına yarına, hafta sonuna, sonrasına dair bir sürü şey. Ama ben arabama binmeden her şeyin birden elimden alınabileceği, bir anda, oracıkta, o anda; canımın, hayallerimin, yarınımın benden çalınabileceği bir ülkede yaşıyorum ki!

Dün Berkin ruhunu teslim ettikten sonra Abdullah Gül Berkin' in ailesini arar ve ertesi sabah -bugün- ölüm haberi verilir. Çocuk katili iktidarın ucuz tiyatrosu bu sabah saat yedide perdelerini açar.

Ailesinin kucağındaki 16 kiloluk cılız bedenin dayanılmaz ağırlığını kalplerimizde vicdanımızda taşıyoruz.
iyi uyu çocuk.

berkin elvan

burnumdaki sızı, önce gözlerimden yanarak akan yaşlara sonra nefretin en büyüğü lanetin en deriniyle boğazımda çözülmez bir düğüme dönüştü. ölüm çok gerçek, hep var, her yanımızda her anımızda. ama öldürülmek başka.

Bugün evden çıkarken düşündüklerimi gözden geçirdim, güne dair, işe dair, işten sonrasına yarına, hafta sonuna, sonrasına dair bir sürü şey. Ama ben arabama binmeden her şeyin birden elimden alınabileceği, bir anda, oracıkta, o anda; canımın, hayallerimin, yarınımın benden çalınabileceği bir ülkede yaşıyorum ki!

Dün Berkin ruhunu teslim ettikten sonra Abdullah Gül Berkin' in ailesini arar ve ertesi sabah -bugün- ölüm haberi verilir. Çocuk katili iktidarın ucuz tiyatrosu bu sabah saat yedide perdelerini açar.

Ailesinin kucağındaki 16 kiloluk cılız bedenin dayanılmaz ağırlığını kalplerimizde vicdanımızda taşıyoruz.
iyi uyu çocuk.

balayi denince akla ilk gelen şey

(bkz: işte bunlar hep seks)

amca yeni pijamamı kesme

kahretmiştir.
- çok mutlu olduk diye mi oldu bu?

yalan söyleyecek hazır ol

semptomlar baş gösterir; sol göz bebeği sağa kaydı, el burna doğru kayıyor, ayaklarda rahatsız kıpırdanışlar başladı.
hazııırr oll! inanma, yorumla, kıyasla, hatırla, karar ver, uzaklaş.

elektrik faturasını ödemediği için ölemeyen insan

suyu da kesiktir şimdi onun küveti doldurup da yatıramaz, boğamaz kendini, alternatifleri daraltılmış, ev dışında intihar mekanları araması gereken yazık kişidir o.

küçük bir çocuğa din nasıl öğretilmeli

bu soruya yanıt alınacak son birimlerden biridir sözlük. (bkz yada bakabilirsiniz ve bence bakmalısınız diyanetisleri.gov.tr)

hocam ödev vermiştiniz diyen öğrenci

bunlar genelde en önde oturup çılgınca not tutan tiplerdir bağıl sistemle beraber onlara kinim çığ gibi büyümektedir kaldırılsalar bence iyidir.

üniversite öğrencilerine sorulan kıl sorular

kapıcı hasan: tingır sen ne kadar yaptıydın sınavda?
t: ya hasan amca 3 senedir konuşuos ya bunu x yaptım ama benim girdiğim sene sistem değişmişti yani bu sene senin kızının y civarı yapması lazım.
k.h: hee bizim kız z yaptı nereyi yazalım tercihe bide kız köyde nası yapças
t: netten yapabilir ordan
k.h: hee yani ordan da gönderebilir diosun
t. evet evet
(y>x>z söz konusu kapıcının kızı 4 senedir şansını deniyor garibim hasanım)

hafta sonu okul üniformasıyla dolaşan çocuk

istanbuldaki minibüslerde sadece üniformalı öğrencilere uygulanan indirimden haftasonu yararlanmak isteyen çocuk olabilir. nitekim bi önceki cumartesi minibüs şoförüne gösterdiği öğrenci kartının ne kadar geçersiz olduğunu soförün gözlerinde gören çocuğun haykırışı da olabilir:p