bugün

(bkz: çüş)
canım kardeşim tamam manipüle çabanı anlıyorum da kızlara hakaret etmek ne menem bir sorumsuzluk örneğidir bunu hiç anlamıyorum. bir erkek olarak ben bile çileden çıktımsa bayan yazarların ne halde olduklarını düşünemiyorum. yazık, hem de çok yazık. lütfen en kısa sürede kendine gel.
sözlükteki kızlara gerizekalı diyen mallar kadar aklı çalışıyordur.

bu arada git beynine laboratuvar da mikroskop ile baksınlar, bakalım zeka pırıltısı gösteren hücrelerin ölmüş mü!

(bkz: dalga geçmeyin özürlü galiba)
zeki kızın sözlükte ne işi var zaten? gidip atom falan parçalardı. sözlükte yazıyorsa kesin asosyal, ergen ve sivilceli bir kezbandır.
ilkokulda hoşlandığı kızın saçını çekip onu kızdırarak duygularını dışa vuran ve bu hareket sonrası kızlardan ilgi göreceğini sanan erkek beyanıdır.
ben hep merak etmişimdir. sözlüklerde kadınların arkadaşlar var mı diye? eğer kendine güvenen varsa bana mesaj atabilir mi ? merak ediyorum doğrusu.

edit: mesaj atsınlar dedik de "kadir abi"ler denk gelmesin. lan !

edit2: bir saygı değer yazar arkadaşımın yazması üzerine (bayan kelimesini kadın'a çevirdim)
Hıı anandır slq..s
(bkz: oltamı attım bekliyorum)
Sözlükteki gerizekalı erkek söylemi.
Kızlar gerizekalı bizde öküzüz hadi dağılalım.
Sözlükte ki kızlar çiçektir.
tek hücreyle fazla bile yaşamış olan yazar beyanı.
Sozlukteki kizlar zeki mi bilmem ama akillidir. Buradan tanistigim insanlar ciddi sekilde duzgun ve basarili insanlardi yalan degil. Umarim mutlulardir simdi.
Arkadaşlar sorry ama burdaki entryler bile çocuğu haklı çıkartıyo. Amma gerizekalısınız he.

Ben hariç tabii...
katılmadığım öneridir.

bir elin beş parmağı bile farklıyken genelleme yapmak kimsenin haddine değil.
Nefes aldıkları sürece sorun yok.
Kiskancliga girer.
genelleme yapanların gerizekalılığıyla yarışamayacak seviyededir.
başlık sahibi reddedilmiş.
kız turnusolü.
Bunu söyleyen kişinin erkek olduğunu anlamak zor olmasa gerek.
Başlığı açan yazar için iki ihtimal geliyor aklıma: ya troll lük yapıp eğleniyor kendince, ya da sözlükçü kızlar hakkında başlık açmadan evvel zahmet edip okumamış bile entrileri. aksini düşünmek istemiyorum çünkü Uludağ sözlükte yazar olmak iddiasıyla bulunan bir insanın bu denli haksızca ve saygısızca bir entry gireceğini zannetmiyorum. umarım troll sünüzdür. Değilseniz de edebinizle yazın. yazar değilsek silik yeriz rahat olun.
Bir tanesini tenzih ediyorum.
(bkz: erkeksiz bir dünyanın mümkün olması) nı destekleyenler dışındakiler akli dengesi yerinde oluyor.
Yalnizca sozluge indirgenmemesi gereken gercek.
Ama yapmayın. Kızların tepkisini ölçmek için bu ucuz numaralara gerek yok. Evet sözlükte kızlar da var. Rahat ol sen.