bugün

entry'ler (15)

islam dünyasının sapık fetvaları

olmayandır. insan bilmediğinin düşmanıdır sözüne kanıt ifadededir.

günün şarkısı

azam ali - neni desem

http://www.youtube.com/watch?v=qbTfxYHwZyw

dünyanın en cool şehir ismi

Neuschwanstein

noynşıvaynşıtayn şeklinde okunur.

akp istifaları

erdoğan bayraktarın açık ara çocuğu koyduğu istifalardır.

maraş erkekleri

maraş otu denilen ne işlevi olduğunu çıkaramadığım bir alışkanlıkları vardır.

yalnızlık

bazen, sözlükte ki başlıklara bakarken 5 saatin geçmesidir. yine de sevilesidir. insan yalnızlığı sevmesin de napsın.

bingöllü kenan

özünde belki de iyi bir insandır. hayat herkese aynı ölçüde yaklaşmıyor. ayrıca (bkz: yazık la kimin çocuğuysa)

bingöllü kenan

özünde muhtemelen iyi bir insandır. hayat herkese aynı şekilde yaklaşmıyor efendim. kuru sıkı sallamayın.
(bkz: yazık la kimin çocuğuysa)

saçma rüyalar

az önce rüyamda abimin evde ak-47 yi göz önünde olmayan bir yere saklaması konusunda tartışıyorduk. Yiğenlerim bulur mazallah diyordum. Tartışma silah bir kaç defa ateşlendi. Şükür ki kimseye birşey olmadı. allam yareppim.

mütemadiyen gördüğüm ve bünyeyi uzun süre kafa karışıklığına sevk eden rüyalardır.

sözlük yazarlarının doğum günleri

örtmenler günü efenim. akılda kalan bir gün fakat bir 1 Mayıs değil.

yengeç burcu

kadınından uzak durun hayatınızı sikecektir.

(bkz: ben yandım siz yanmayın Allahaşkına !)

kokain

1 dolar olmayınca 5 tl ile denenmemesi gereken uyuşturucu çeşididir. tadını bozuyor. (bkz: mal var mı mal)

yahudi mutfağı

thy ile seyahat ettiğim bir vakit (zenginlikten değil okuyom ben ya ) kosha yemeği sipariş etmiştim. Bileti alırken seçebiliyorsunuz. özel bir uygulama beklemiyordum. Fakat yemek üzerinde istanbul yahudi cemaatinin logosu olan özel bir şekilde geldi. servisi beğendiğim için ne zaman thy ile seyahat etsem bu şekilde önsipariş veriyorum. uçakta ki yemekler ne derece bir ölçüttür bilmem ama fena değillerdi. temiz anne yemeği gibi, soslar falan yok. çok baharat yok. velhasıl tavsiye ettiğimdir.

anne ben yakışıklı mıyım

yani bence diye başlıyorsa gidip bir köşede ağlayın. cevabı bazen üzücü olabilecek sorudur.

lisede edebiyat dersinden akılda kalanlar

bu dersten kaldığım için sike sike sayısal bölüme girmek zorunda kalmam ve mühendis olmam. halbu ki mefülü mefailü.