bugün

entry'ler (18)

21 inci yüzyılda hala kurban kesen insan

böyle bir başlık açılmasına sebep olarak, gece gece gülmeme sebep olan türdaşım.

elano blumer

bir an önce brezilya milli takımında as oynamaya başlaması, kendisi ve özellikle galatasaray için çok hayırlı olacaktır.

22 00 da tüm galatasaraylıların moraracak olması

çelik ayna.

ayhan akman

ceza sahasının önünde bile etrafında bir tur atıp geriye dönmeyi başarabilmiş sporcu.elano ile orta sahanın tabiri caizse amına koymuş insan.

25 ekim 2009 fenerbahçe galatasaray maçı

bazı taraftarlarımızın ısrarla kazanacağımızı iddaa ettiği, sadece "acaba bu sefer nasıl rezil olacağız?" sorusunun sorulması gereken maçtır.

21 ekim 2009 vfl wolfsburg beşiktaş maçı

tek ihtimalli bir maçtır.

mcdonalds kahvaltı

obeziteye ulaşmak için denenebilecek en son yol.

nihat kahveci

la ligada, milli takımda nasıl oynadığına şaşırdığım(beşiktaşta oynamasına şaşırmıyorum), oynadığı maçların çoğunda bırakın gol atmayı vasatı bile aşamayan overrated futbolcu.

üzerine sifon çekilesi insanlar

üniversiteye gelip, rönesans, reform, coğrafi keşiflerin ne olduğunu bilmeyenler

kadınları itici yapan detaylar

saba tümer gibi ayarsızca, göstere göstere gülmesi.

ağladığınızda gözyaşlarınızı öperek silen sevgili

gözyaşlarımı öpmekte zorlanmaması takdire şayandır.

unutulmaz film replikleri

9 yıldan sonra neyi anladım biliyor musun?Cehalet mutluluktur.(The Matrix-Cypher)

hayatında hiç starbucks a gitmemiş insan

kaybetmemek bi tarafa çok şey kazanmıştır.gururlar ben hiç starbucks a gitmedim diyebilme şerefine sahiptir.

ceyhun gülselam

takımımızın belkide son 1 sene içindeki en önemli maçına, ligde iki tane güzel şut çekti diye 11de başlayan, gerçekten çok yetersiz bir futbolcudur.

arda turan

benim de zamanında çok beğendiğim, ama giderek hakkındaki gerçekleri görmeye başladığım futbolcu.kendisi yusuf şimşek+hasan şaş karışımı bir futbolcu olup, daha 22 yaşında futboldan bezmiş tavırlar sergilemektedir saha içinde.hala tek top oynamayı öğrenememiş, yusuf-hasan abileri gibi topu yarım saat evirip çeviripç çok nadirenaraya çok güzel bir pas atmayı, çoğu zaman topu kaybetmeyi marifet saymaktadır.ayrıca ısrarla şut çekmemektedir ki bu beni ve birçok izleyeni deli etmektedir.en kısa zamanda 22 yaşında daha yolun başında olan bir futbolcu gibi oynamasıını temenni ediyoruz.galatasaray ve türk futbolu adına.

kabataş erkek lisesi

çoğu öğrenci içindeyken kendisinden nefret etse de, mezun olduktan sonra ister istemez özlenen okul.dünyada kalite/karizma oranının en küçük olduğu okul.

güzel ve zeki kızların hep yalnız olması

işte kartım.beni ara.7/24 ulaşabilirsin.

kilo alma yöntemleri

nutellaya alışılır.kendini durduramayacağın seviyeye kadar.sonrası malum.